تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
کد خبر: ۲۱۳۷۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون هندبال با تایید انصراف تیم پرسپولیس بهبهان از حضور در دیدار امروز(دوشنبه) خود برابر شهید شاملی کازرون از تعیین تکلیف نتیجه این دیدار پس از برگزاری جلسه کمیته انضباطی خبر داد.

 دومین روز دور رفت از مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال زنان باشگاه‌های کشور قرار بود امروز (دوشنبه) با برگزاری دو مسابقه پیگیری شود که براساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته مسابقه در نخستین مسابقه تیم پرسپولیس بهبهان می‌بایست از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه مقابل شهید شاملی کازرون به میدان می‌رفت.

«مراد کرمی» رئیس کمیته مسابقات در خصوص برگزار نشدن این بازی اظهار داشت: تیم پرسپولیس بهبهان به دلیل پاره‌ای از مشکلات نتوانست در مسابقه امروز مقابل شهید شاملی کازرون حضور پیدا کند و با ارسال نامه‌ای به فدراسیون هندبال به صورت کتبی انصراف خود را از حضور در مسابقه مقابل شهید شاملی کازرون اعلام کرد.

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون هندبال افزود: نتیجه دیدار امروز پرسپولیس بهبهان و شهید شاملی کازرون و همچنین تکلیف حضور نماینده بهبهان در ادامه این رقابت‌ها پس از بررسی در جلسه کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.

دور رفت از مرحله دوم لیگ برتر هندبال زنان کشور یادواره شهدای مدافع سلامت از دیروز یکشنبه ۲۱ دی‌ماه آغاز و تا ۲۴ همین ماه ادامه دارد که در ادامه این رقابت ها امروز تیم های ذوب آهن اصفهان و اشتاد سازه مشهد از ساعت ۱۳ به میدان خواهند رفت.

در نخستین روز این رقابت ها دیروز تیم‌های سپاهان و تاسیسات دریایی به ترتیب سنگ آهن بافق و کربنات سدیم فیروزآباد را شکست دادند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار