تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۶
کد خبر: ۲۱۰۹۱۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 استاندار خوزستان با تقدیر از عملکرد ناجای استان درماموریت‌های مختلف گفت:در جریان آب گرفتگی‌ها شاهد حضور نیروی انتظامی، بسیج و سپاه و دیگر سازمان‌ها هستیم، که پای کار هستند .

  غلامرضا شریعتی امروز در حاشیه بازدید سرزده از یگانهای انتظامی شهرستان اهواز اظهار داشت: خدا را شاکریم نیروی انتظامی مقتدر، پرتوان، با انگیزه و با اشراف کامل در راستای ماموریت‌های محوله تلاش می کند.

وی افزود: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی ولایتمدار و ارزشی در راستای اعتلای ارزش‌های انقلاب اسلامی قدم بر می‌دارد و در این راه شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

استاندار خوزستان در این بازدید با قدردانی از عملکرد کارکنان انتظامی در حوزه‌های مختلف ماموریتی به ویژه برخورد با هنجارشکنان، تصریح کرد: امیدوارم اثر بخشی تمهیدات اجرایی و ارتقاء امنیت اجتماعی، رضایتمندی حق تعالی و اجر اخروی کلیه خدمتگزاران به مردم عزیز را به همراه دارد.

رئیس شورای تامین استان در ادامه از مناطقی که دچار آب گرفتگی شده در شهرستان اهواز بازدید کرد و گفت: در جریان آب گرفتگی‌ها شاهد حضور نیروی انتظامی، بسیج و سپاه و دیگر سازمان‌ها و دستگاه‌ها هستیم، که پای کار هستند .

شریعتی خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که پیشتر انجام شده در سایر شهرستان‌ها مشکلی وجود ندارد و با وجود پراکندگی و حجم بالای بارش، آبها به صورت روان در حال دفع شدن هستند.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار