تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
کد خبر: ۲۱۰۹۰۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به بسیج امکانات‌ ناجا و ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی، برای برگشت سریع زندگی مردم به وضع عادی گفت: ناجا و سایر دستگاه‌ها پای کار مردم حضور دارند و با حداکثر توان در خدمت مردم این مناطق هستند.

  سردار سید محمد صالحی امروز در حاشیه بازدید میدانی از مناطق آبگرفته شهرستان اهواز و ماهشهر اظهار داشت: نیروی انتظامی علاوه بر وظیفه ذاتی سازمانی خود با روحیه جهادی از لحظات اول با همه ظرفیتی که در اختیار دارد به کمک مردم شریف خوزستان در نقاط در معرض آبگرفتگی این استان شتافت.

وی با اشاره به به کارگیری کارکنان خدوم انتظامی خوزستان در امر خدمات رسانی به شهروندان، افزود: همکاران ما با حضور در مناطق آسیب دیده و بهره‌گیری حداکثری از تمام توان، امکانات و توزیع غذای گرم در حال امداد و خدمات‌رسانی هستند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه با بسیج امکانات‌ ضمن ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی، تلاش می‌کنیم تا سریع‌تر شرایط بازگشت به زندگی عادی مردم در مناطق سیل زده فراهم شود، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی و سایر نهاد‌ها و دستگاه‌های دولتی پای کار مردم حضور دارند و با حداکثر توان در خدمت مردم این مناطق هستند.

صالحی تصریح کرد: نیروی انتظامی با حضور مستمر در صحنه، در تامین و حفظ نظم و امنیت کوشا بوده و با تمام توان و روحیه جهادی در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به مردم آسیب دیده در جریان آبگرفتگی مناطقی از شهرها است.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار