تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
کد خبر: ۲۱۰۸۹۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته مرگ هیچ بیمار کرونایی در خوزستان ثبت نشد.

  فرهاد ابول نژادیان ظهر امروز در صفحه خود در شبکه اجتماعی نوشت: روز بدون فوتی ناشی از کرونا در خوزستان، این خبر خوب را به شما مردم عزیز اعلام می‌کنیم تا اثر قطعی میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی بر تعداد بیماران و فوتی‌ها بهتر درک شود.

در ادامه این نوشته آمده است: وضعیت شیوع کرونا تابعی از رفتارهای بهداشتی خودمان است، با تداوم و جدیت در رعایت توصیه‌ها، حافظ جان خود و اطرافیانمان باشیم.

در عین حال به گفته سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا، اکنون هیچ شهری از استان قرمز نیست و شهرهای قرمز هم در وضعیت نارنجی قرار گرفته‌اند.

رضا نجاتی گفت: با خروج استان از وضعیت قرمز باید منتظر تصمیم جدید ستاد ملی مدیریت کرونا در روز شنبه ۱۵ آذر باشیم.

وی با تاکید بر اینکه استان درهر وضعیتی که قرار بگیرد، نباید از کرونا و خطرات آن غفلت کنیم افزود: پایان محدودیت‌ها به معنای پایان خطر کرونا و ریشه کن شدن این بیماری نیست و هر گونه سهل انگاری، ما را دوباره به روزهای تلخ گذشته و اعمال محدودیت‌های سخت گیرانه بر می‌گرداند.

سخنگوی ستاد استانی مدیریت کرونا در پایان از عموم مردم خواست با کاهش ترددهای غیر ضرور در جامعه، رعایت فاصله گزاری فیزیکی و به کارگیری تمام شیوه نامه‌های بهداشتی، کمک رسان کادر درمان در مقابله با کرونا ویروس باشند.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار