تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
کد خبر: ۲۱۰۸۸۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با اشاره به افتتاح ۹ پروژه صنعت برق استان گفت: ارزش سرمایه‌گذاری پروژه‌هایی که در خوزستان افتتاح شده‌اند، یک هزار و ۱۰۸ میلیارد تومان بوده است.

محمود دشت‌بزرگ در مراسم افتتاح ۹ پروژه صنعت برق خوزستان که امروز در سی‌امین هفته از پویش هر هفته_ الف_ ب_ ایران و با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شدند، در خصوص این پروژه‌ها اظهار کرد: پنج نیروگاه مقیاس کوچک و تجدیدپذیر در خوزستان در شهرهای اهواز، اندیمشک، شوش و آغاجاری به ظرفیت ۶۱ مگاوات افتتاح شده است که شامل اولین نیروگاه مگاوات خورشیدی و اولین نیروگاه DG (تولید پراکنده برق) در خوزستان هستند.

  وی افزود: چهار پروژه پست و خط انتقال و فوق توزیع نیز در این مراسم افتتاح شده که شامل ۲۸۰ مگاولت آمپر ظرفیت و ۱۶ کیلومتر مدار خط است.

میرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: این پروژه‎ها شامل نصب ترانس دوم پست ۴۰۰ کیلو ولت باغملک، افتتاح فاز اول پست‌های ۱۳۲ کیلو ولت شیبان و شهید منجزی در گتوند و ورود و خروج رامهرمز - باغملک در پست میداوود هستند. ارزش سرمایه‌گذاری پروژه‌هایی که در خوزستان افتتاح شده‌اند، یک هزار و ۱۰۸ میلیارد تومان بوده است.

 آیین افتتاح این پروژه‌های شرکت برق منطقه ای خوزستان با حضور استاندار خوزستان، مدیرعامل شرکت توانیر و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در محل نیروگاه در شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک برگزار شد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار