تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
کد خبر: ۲۱۰۸۶۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان با اشاره به بارندگی های اخیر و خسارات وارده به شهروندان، گفت: پس از بررسی خسارات، مساعدت ها و تسهیلات قرض الحسنه با مجوز دولت از محل ماده 10 و 12 در اختیار آسیب دیدگان قرار خواهد گرفت.
  غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان با اشاره به بارندگی های اخیر و خسارات وارده به شهروندان، اظهار کرد: با هدف بررسی و جبران خسارات وارده به منازل مردم عزیز استان در پی بارندگی های اخیر و آبگرفتگی هایی که  در برخی مناطق اهواز، بندر امام خمینی (ره) و همچنین شهر چمران رخ داد، به عنوان نماینده دولت در استان طی تماسی با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در رابطه با کمک به آسیب دیدگان در این اتفاق صحبت هایی انجام شد.

وی با تأکید بر بالا بودن اهمیت این موضوع افزود: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با توجه به این مهم دستوراتی را به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به جهت ورود هرچه سریع تر و بررسی منازل آسیب دیده و تعیین خسارت ابلاغ کرد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: پس از بررسی خسارات، مساعدت ها و تسهیلات قرض الحسنه با مجوز دولت از محل ماده ۱۰ و ۱۲ در اختیار آسیب دیدگان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه اداره کل مدیریت بحران وظیفه پیگیری این مهم را بر عهده دارد گفت: فرمانداری های اهواز و ماهشهر موظف هستند تا با هماهنگی بنیاد مسکن استان شرایط اعزام و حضور کارشناسان به جهت بررسی و تعیین خسارت مردم آسیب دیده در این دو شهرستان را فراهم کنند تا به امید خدا کار سریعاً به سرانجام برسد تا آسیب دیدگان از بارندگی و آبگرفتگی اخیر بتوانند هرچه سریعتر به شرایط عادی زندگی بازگردند.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار