تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۴
کد خبر: ۲۱۰۶۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: ذوب‌آهن تیم با نظم و منسجمی است و بدون شک بازی راحتی در برابر آن نخواهیم داشت.

 سیدسیروس پورموسوی شامگاه روز دوشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم‌های صنعت‌نفت آبادان و ذوب‌آهن اصفهان ابیان کرد: برای این دیدار همه بازیکنان خود را به همراه داریم و با تیمی کامل به مصاف حریف می‌رویم.

وی افزود: ذوب‌آهن تیم بسیار متحد و با نظمی است که از دفاع خوبی برخوردار و بدون شک در برابر این تیم بازی سختی پیش رو داریم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: ما در این دیدار با تفکر هجومی بازی خواهیم کرد هر چند حریف روی ضدحملات خطرناک و برای مقابله با این تاکتیک حریف نیز برنامه خاصی خواهیم داشت.

پورموسوی بیان کرد: بر خلاف نظر برخی کارشناسان تیم صنعت‌نفت تفکرات هجومی دارد و در هیچ دیداری، بازی تدافعی ارایه نداده است و در سه بازی گذشته نیز این بازی تهاجمی را در میدان نشان داده است.

وی افزود: ما در سه بازی گذشته که ۲ بازی آن خارج از خانه بود روی سه ضربه پنالتی گل دریافت کردیم و این نشانه ضعف خط دفاعی نیست.

سرمربی صنعت‌نفت آبادان گفت: کسب سه امتیاز خانگی برابر ذوب آهن برای ما بسیار مهم و تاثیرگذار است که باید به آن دست یابیم تا موقعیت تیم در میانه جدول تثبیت شود.

تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان روز سه‌شنبه هفته جاری در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر جام خلیج فارس در ورزشگاه تختی آبادان میزبان پیکان تهران است.

سرمربی پیکان تهران به دلیل تاخیر در پرواز به نشست پیش از بازی ۲ تیم نرسید.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار