تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
کد خبر: ۲۱۰۶۵۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 شهردار خرمشهر با اشاره به تلاش ۲۰ گروه عملیاتی برای تخلیه روان آب از معابر این شهرگفت: تلاش نیروهای خدمات شهری خرمشهر برای دفع روان آب ناشی از بارندگی اخیر همچنان ادامه دارد.

منصور علوانی اظهار داشت: در پی بارش شدید باران و آبگرفتگی خیابان‌ها و مناطق بحرانی این شهر نیروهای خدمات شهرداری خرمشهر برای دفع آبهای سطحی وارد عمل شدند.

وی مناطق بحرانی و آب گرفته در خرمشهر را بلوار عشایر، مولوی، کوی بهروز، کوی طالقانی، خیابان بختور و حافظ بیان کرد و افزود: از روز گذشته تاکنون تمامی تجهیزات، ماشین آلات و عوامل خدماتی شهرداری در مناطق بحرانی در حال دفع آبهای سطحی هستند.

علوانی ادامه داد:تلاش نیروهای خدمات شهری شهرداری خرمشهر تا دفع کامل روان آب از خیابان ها و معابر شهری همچنان ادامه دارد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان وقت امروز روان آب ناشی از بارندگی از مناطق بحرانی سطح شهر دفع شود.

وی تصریح کرد: در این راستا برای پیشگیری از آبگرفتگی مجدد خیابان‌ها در خرمشهر مناطق بحرانی همچون خیابان حافظ و خیام آسیب شناسایی و لوله گذاری شد ضمن اینکه تخلیه روان آب از سایر مناطق از جمله بلوار بیت‌المقدس، حضرت رسول اکرم(ع)، کوی مولوی و شهدای گمنام ادامه دارد.

علوانی با اشاره به طرح احداث شبکه دفع آبهای سطحی در خرمشهر گفت: مطالعات طرح احداث شبکه دفع آبهای سطحی خرمشهر انجام شده و برای تامین اعتبار این طرح به منطقه آزاد اروند ارائه گردید و امید است با تامین اعتبار این طرح عملیات اجرایی آن هر چه زودتر آغاز شود.

بارش ۴۴ میلیمتر باران در روز شنبه باعث جاری شدن روان‌آب در خیابان ها و معابر و آبگرفتگی برخی از مناطق در خرمشهر شد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار