تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
کد خبر: ۲۱۰۶۴۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
شهادت هنر مردان خداست

شهادت دانشمند هسته ای ایران  شهید دکتر محسن فخری زاده باعث بیداری ملت و پایداری انقلاب است.

سید محسن موسوی نیا فعال انقلابی در یادداشتی کوتاه نوشت: ایران اسلامی در طول چند دهه اخیر شاهد جانفشانی و از خود گذشتگی عزیزانی بوده است که دنیا نظیر و نمونه اش را به خود ندیده است. این انقلاب که آغازش با خون شهیدانش آبیاری شده است در ادامه برای رشد و بالندگی اش نیز جوانانی دارد که تمام هستی شان را پای انقلاب می گذارند. اکنون که زمان جهانی شدن انقلاب رسیده است جوانانی در خور این هدف می خواهد و دشمنان نیز از ابتدای انقلاب به لطف دوستان داخلی شان اهداف شوم خود را دنبال کرده اند. دنیای غرب تمام آرزوهایش را در نابودی اسلام  و انقلاب می داند و متاسفانه کج فهمی بعضی از نیروهای ضعیف النفس داخلی اهداف خبیث آنها را به مرحله اجرا رسانده اند. این انقلاب که مرکز ثقل آن مقای عظمای ولایت است پشتیبان این نظام است و ملت سرباز ولایت.

دشمنان که قدرت رویارویی با جوانان انقلابی ما را ندارند دست به اقدامات کور می زنند واین نشانه ضعف و درماندگی آنها در نبرد های رودرروست و به خوبی می دانند که در عرصه علم و تکنولوژی دانشمندان ما مرزهای علم  و فناوری هسته ای و نظامی را به خوبی پشت سر گذاشته اند. اینک که دوره شکوفایی نظام آغاز شده است دشمن صهیونیستیی به واسطه نوکران منطقه ای خود باعث نفوذ در کشور شده است. و کسانی را به شهادت می رساند که با شهادتشان روحیه ی مقاومت را در رگ های جوانان این مرز و بوم به جریان می اندازد و با علمشان لرزه بر اندام دشمنان.

و این نکته را خوب فهمیده اند که سرزمین ایران سروستانی است که با قطع یک سرو رشید، سروهای سربلند دیگر این سرزمین قد علم می کنند و تا همیشه پشتیبان اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)  خواهند ماند.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

منبع: خبرگزاری آریا-
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار