تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
کد خبر: ۲۱۰۴۶۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان، سپاه را نهاد راهبردی نظام اسلامی قلمداد کرد و گفت: ‌قرارگاه سازندگی خاتم‌الا‌‌نبیاء برای رفع مشکل زیر‌ساخت‌های عمرانی خوزستان ورود کرد.

  آیین تودیع و معارفه جانشین سپاه ناحیه شهرستان دزفول با حضور سردارنعمت اله پاسدار باقری جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان امروز در سالن جلسات سپاه برگزار شد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار نعمت الله باقری در این مراسم به وظایف پاسداران سپاه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد، اظهار داشت: زمانی که امام راحل دستور تشکیل این نهاد انقلابی را دادند فرمودند: «وظیفه، ماموریت و رسالت سپاه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی است».

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان،گفت: هر زمانی که مسیر حرکت انقلاب اسلامی دچار مشکل بشود و یا مانعی در مسیر انقلاب به وجود آید پاسداران سپاه جمهوری اسلامی باید سینه‌سپر کرده و رفع مشکل کنند.

‌باقری در ادامه افزود: سپاه در تمام حوزه‌ها از جمله سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و نظامی که نیاز باشد بایستی ورود پیدا کند؛ چرا که امام راحل بر اساس تدبیر الهی که داشته تعریف کرده است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان به کارنامه ماموریتی سپاه پاسداران اشاره کرد، افزود زمانی که به کارنامه ماموریتی سپاه نگاه می‌کنیم مشاهده می‌کنیم در هر حوزه‌ای که نظام و انقلاب  نیاز داشته سپاه خالصانه پا به میدان بوده است.

وی به حضور سپاه در حوزه اقتصادی اشاره کرد و گفت: برای برطرف کردن مشکلات در حوزه اقتصادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الا‌نبیاء و  نیز در حوزه زیر‌ساخت‌های عمرانی قرارگاه سازندگی ورود کرده است.

سپاه پاسداران تبدیل به یک نهاد راهبردی شده است

سردار باقری به ویژگی‌های بارز سپاه پاسداران اشاره کرد، تشریح کرد: سپاه به یک نهاد راهبردی تبدیل شده است؛ حوزه‌های فعالیت سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران یک شهر، یک استان  و یا یک کشور نیست، بلکه حوزه فعالیت سپاه پاسداران در سطح دنیا و جهانی است.

وی در ادامه  با بیان اینکه مهم‌ترین ویژگی یک نهاد انعطاف پذیری و منعطف بودن آن  است، افزود: پایه و اساس سپاه پاسداران بر اساس تقوای الهی بر پا شده است، سپاه پاسداران یک سازمان نهادی است.

وی به دیگر ویژگی سپاه پاسداران اشاره کرد، اظهارداشت: دیگر ویژگی سپاه پاسداران انقلاب آرمان‌گرا بودن این نهاد انقلابی و مردمی است؛ سپاه یک مجموعه آرامان‌گرا و  رسالت محور بر اساس اعتقادات و عقاید دینی و معنوی است.

وی با بیان اینکه سپاه در تمام حوادث بدون هیچ چشمداشتی حضور داشته است؛ گفت: اصالت سپاه پاسداران بر پایه ارزش‌های معنوی است نه وظیفه؛ سپاه در تمام حوادث بدون چشمداشتی حضور داشته است؛ سپاه یک مجموعه انقلابی تکلیف‌گرا  است.

 از زحمات سرهنگ غلامحسین پرهیزگار تقدیر و به جای ایشان سرگرد پاسدار بهروز حکمت پور جانشین ناحیه سپاه دزفول منصوب شدند.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار