تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
کد خبر: ۲۱۰۴۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان:
 استاندار خوزستان گفت: مرکز تعمیرات خودروهای امداد حلقه مفقوده در بخش اورژانس و خدمات درمانی استان بود که به همت متخصصان داخلی در این زمینه خودکفا شده‌ایم و بی شک ارائه خدمات اورژانسی استان ارتقا می‌یابد.

 غلامرضا شریعتی روز جمعه در آیین بهره‌برداری از سایت تعمیرات خودروهای امداد و تحویل ۳۰ دستگاه آمبولانس در خوزستان اظهارداشت: سرمایه های ارزشمندی در کشور به ویژه خوزستان وجود دارد که باید از این ظرفیت ها بیشتر از سال های گذشته برای رسیدن به خودکفایی استفاده کنیم.

وی افزود: بازگشت خودروهای آمبولانس دپو شده در انبار به چرخه بهداشت و درمان، نشان دهنده تحولی عظیم در ارتقای کیفیت ارائه خدمت به مردم است که باید بیش از این تقویت شود.

استاندار خوزستان گفت: باید متناسب با پیشرفت تکنولوژی از ظرفیت نیروهای متخصص استفاده کنیم چرا که برخی کشورها منابع و سرمایه کمتری نسبت به ما دارند اما رشد آنها سریع تر است و این نشان می‌دهد که در بخش آموزش نیز قدم‌های موثری برداشته اند.

وی افزود: اکنون در جنگ تمام عیار اقتصادی هستیم و باید از ظرفیت‌ها و توان داخلی برای خروج از شرایط موجود نهایت بهره‌وری را داشته باشیم.

شریعتی بیان کرد: آمبولانس های میلیاردی برای ۳۰۰ میلیون ریال از چرخه خدمت رسانی خارج شده بودند و این ضعف بزرگی برای استان بود که خوشبختانه با راه اندازی این مرکز اورهال از این پس در این زمینه دغدغه ای وجود ندارد.

وی بیان کرد: برای داشتن استقلال اقتصادی و ارتقای سطح تاب آوری باید از امکانات موجود حداکثر استفاده را ببریم.

برای خدمت به ملت راهی جز حرکت جهادی نیستحجت الاسلام سید محسن شفیعی نیز در این آیین گفت: امروز برای حفظ آرمان های انقلاب و خدمت به ملت، راهی جز حرکت جهادی وجود ندارد؛ اگر بتوانیم روی پای خود بایستیم بی شک می توانیم شرایط سخت را نیز با کمترین ضرر پشت سر بگذاریم.

وی افزود: باید میزان بهره‌وری در جامعه افزایش پیدا کند و تلاش برای خدمت به مردم بیشتر شود چرا که هیچ لذتی بالاتر و دلگرم کننده تر از خدمت به مردم نیست.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان گفت: اگر اراده متکی به ایمان به حرکت در آید بی شک هیچ مانعی نمی تواند برای رشد و پیشرفت سد راه قرار گیرد؛ هر خودروی آمبولانسی که تعمیر شده و به چرخه درمان باز می گردد به هر میزان که خدمات ارائه دهد، توشه آخرتی برای متخصصان این مرکز خواهد بود که جا دارد از تک تک این تلاشگران صمیمانه قدردانی کنیم.

وی تصریح کرد: جا دارد در این روزهای قرنطینه از همراهی مردم صمیمانه قدردانی کنیم و امیدواریم به زودی به همت کادر بهداشت و درمان این دوران سخت را نیز پشت سر بگذاریم.

آیین بهره برداری از سایت تعمیرات خودروهای امداد جنوب غرب کشور و تحویل ۳۰ دستگاه آمبولانس به اورژانس خوزستان با حضور حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان،  حجت الاسلام شفیعی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خوزستان، استاندار و جمعی از مسئولان استان در محل بیمارستان طالقانی اهواز برگزار شد.

تعمیرات کامل موتوری خودروهای آمبولانس بنز۳۱۴، بنز ۳۱۵، تویوتا هایلوکس، بازسازی کابین عقب آمبولانس های بنز ۳۱۴ با استفاده از فایبرگلاس ضد آب با طراحی بومی در این سایت انجام‌می شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار