تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۳
کد خبر: ۲۱۰۴۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

 رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت:هفته آینده همه ادارات تعطیل هستند به جزء عده ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه ضروری تشخیص داده شود

وی تاکید کرد: سازمانها براي دورکاري نبايد فرقي بين نیروهای رسمي و شرکتي بگذارند. بنابر این است تردد در سطح شهر کم و ادارات از نظر حضور نیروی انسانی سبک شوند

جزییات تعطیلی ادارات در هفته آینده

 رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور: اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده‌ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود.
از مردم نیز درخواست می‌کنم که اگر کاری با ادارات دارند، این کار را یک یا دو هفته عقب بیاندازند و به خاطر سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس، از مراجعه به ادارات خودداری کنند.
او درباره بخش‌های سازمانی و کارمندانی که باید به تشخیص هر سازمان در محل کار حاضر شوند، اظهار کرد: این مسأله متناسب با شغل افراد در هر بخش است و شرایط هرکدام از دستگاه‌ها و خدمات آن‌ها است که این مسأله را تعیین می‌کند. 
به طور مثال در سازمان‌هایی مثل شهرداری یا اداره گاز، بخش‌های اداری باید تعطیل شوند و قاعدتاً کسانی که در بخش‌های ارائه خدمات کار می‌کنند، می‌توانند حاضر شوند.
مرجع / عصر ایران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار