تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
کد خبر: ۲۱۰۳۷۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: پس از اعمال محدودیت‌ها آمار مراجعات به بیمارستان‌ها کاهش داشته بطوری که در بیمارستان رازی به عنوان بیمارستان پایلوت ورود بیمار ۵۰ درصد کاهش یافته است.
  فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه محدودیت‌ها تاثیری خوبی بر وضعیت کرونا در استان خوزستان داشته است‌.

وی افزود: پس از اعمال محدودیت‌ها آمار مراجعات به بیمارستان‌ها کاهش داشته بطوری که در بیمارستان رازی به عنوان بیمارستان پایلوت ورود بیمار ۵۰ درصد کاهش یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خصوص اعلام آمار مبتلایان به کرونا از سوی این دانشگاه، گفت: طبق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا آمار روزانه بصورت تجمیعی و از سوی سخنگوی وزارت بهداشت اعلام می‌شوند.

وی ادامه داد: بنا بر این مصوبه هیچ دانشگاه علوم پزشکی در سراسر کشور اجازه اعلام آمار خود بصورت مجزا از آمار کشوری را نداشته و تاکنون مجوزی در راستای اعلام آمار به خوزستان ابلاغ نشده است.

فرهاد ابول نژادیان تصریح کرد: امیدواریم قبل از شروع سرمای زیاد در خوزستان با همکاری مردم و رعایت پروتکل‌های بهداشتی  پیک فعلی به اتمام برسد.

 با دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا از نخستین روز آذر ماه در استان خوزستان نیز محدودیت‌هایی برای شهرهایی با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد اعمال شد که این محدودیت‌ها ۱۴ آذر ماه ادامه دارند.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار