تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
کد خبر: ۲۱۰۰۸۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست معاونت درمان علوم پزشکی اهواز خبر داد
  سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در حال حاضر محدودیت تخت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در اهواز وجود ندارد و تعداد تخت‌های پیش‌بینی‌شده در بیمارستان‌های رازی و گلستان پاسخگوی مراجعه‌کنندگان است.

دکتر فرهاد سلطانی با اشاره به آخرین وضعیت بیمارستان‌های پذیرش‌کننده کرونا در خوزستان، اظهار کرد: شرایط بیمارستان‌های پذیرش‌کننده کرونا در خوزستان بد نیست؛ هر چند اشغال تخت ICU در این بیمارستان‌ها در اهواز صددرصد است اما در دیگر بیمارستان‌های خوزستان ظرفیت پذیرش وجود دارد.

وی افزود: در سه چهار روز گذشته روند مراجعه به بیمارستان رازی اهواز تقریبا کمتر شده و شرایط بد نیست. اعمال محدودیت‌های جدید کرونا نیز به بهتر شدن شرایط کمک خواهد کرد.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه  علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: هر چند حدود دو هفته پیش شاهد محدودیت تخت برای پذیرش بیماران در بیمارستان رازی اهواز بودیم اما در حال حاضر محدودیت تخت برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در اهواز وجود ندارد و تعداد تخت‌های پیش‌بینی‌شده در بیمارستان‌های رازی و گلستان پاسخگوی مراجعه‌کنندگان است.

سلطانی بیان کرد: همچنان تخت‌های ICU بیمارستان رازی اهواز پر است اما وضعیت به گونه‌ای است که با جابه‌جا شدن بیماران، پذیرش بیماران جدید در بخش مراقبت‌های ویژه انجام می‌شود و فعلا نیازی به گسترش تخت ICU نداریم.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار