تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
کد خبر: ۲۱۰۰۳۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
آموزش و پرورش شهرستان رامهرمز در خصوص علت خودکشی دانش آموز رامهرمزی امروز جزییات جدیدی ارائه داد.
 آموزش و پرورش شهرستان رامهرمز در خصوص علت خودکشی دانش آموز رامهرمزی امروز جزییات جدیدی ارائه داد.

در بخشی از این توضیحات آمده است:

اخیرا نوجوان ۱۵ ساله ای که در یکی از دبیرستان های دوره اول متوسطه  شهرستان رامهرمز مشغول تحصیل بوده است اقدام به خودکشی کرده است که متاسفانه منجر به فوت این دانش آموز شد. 

 اقدام به این عمل  ناگوار خارج از فضا و زمان آموزشی(در منزل شخصی) صورت پذیرفته است.


بر اساس بررسی های به عمل آمده و طبق اظهارات تاییده شده مدیران آموزشگاه های مربوطه دانش آموران مذکور در بستر شاد حضور داشته اند و مشکلی از لحاظ دسترسی به شاد و آموزش وجود نداشته است.
 

به گزارش خبرگزاری فارس،در هفته گذشته اخباری مبنی بر سریال خودکشی دانش آموزان در رامهرمز توسط برخی شبکه های اجتماعی منتشر شد که فرماندار رامهرمز این خبر را تکذیب کرد و با بیان اینکه برخی رسانه‌ها مدعی شدند در یک ماه گذشته شش دانش‌آموز خودکشی کردند،  افزود: تنها یک دانش آموز اقدام به خودکشی کرده و شش نفر نبودند و علت آن هم در دست بررسی است.

 استاندار خوزستان نیز اخبار منتشر شده درباره خودکشی دانش آموزان را غلوآمیز توصیف کرد و گفت: بر اساس گزارش فرمانداری رامهرمز، در یک سال گذشته در این شهرستان ۲ مورد خودکشی منجر به فوت و ۶ مورد اقدام به خودکشی در میان دانش‌آموزان اتفاق افتاده است. 

وی افزود: طبق بررسی صورت گرفته این خودکشی‌ها ارتباطی با فقر و مسایل مالی نداشته اما بررسی در این رابطه ادامه دارد و منتظر گزارش نهایی خودکشی‌ها هستیم.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار