تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
کد خبر: ۲۰۹۹۷۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان گفت: طرح جدید محدودیت‌های کرونایی بصورت هفتگی رصد می‌شود که بر اساس شرایط و وضعیت کرونا در شهرهای استان، امکان تمدید و یا لغو آن وجود دارد.

 رضا نجاتی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تمام مردم و مسوولین موظف به اجرای طرح جدید کرونایی که از امروز به مدت دوهفته اجرا می‌شود، هستند.

وی افزود: این طرح بصورت هفتگی بررسی و رصد می‌شود که بر اساس شرایط و وضعیت کرونا، طرح تمدید و یا لغو می‌شود.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان گفت: دستور‌العمل‌ها باتوجه به وضعیت هر شهرستان به فرمانداران ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: در شهرستان‌‌های اهواز و کارون بجز مشاغل ضروری فعالیت دیگر مشاغل ممنوع است همچنین مراکز آموزشی، مدارس و مراکز ورزشی کاملا تعطیل هستند.

رضا نجاتی تصریح کرد: در شهرهای اهواز و کارون ادارات با یک سوم کارکنان و بانک‌ها با ۵۰ درصد از نیروهای خود بصورت نوبت کاری فعال خواهند بود.

وی بیان کرد: ساعت کاری ادارات اهواز و کارون نیز از  امروز لغایت ۱۴ آذر ماه از ۸ الی ۱۳ و ۳۰ دقیقه خواهد بود که باید سعی شود بیشتر امورات ارباب رجوع بصورت غیرحضوری صورت گیرند.

نجاتی اذعان کرد: تمامی شرکت‌های دولتی و خصوصی، نمایشگاه‌ها و همایشگاه‌ها تعطیل خواهند بود همچنین نمازهای جمعه و جماعت در اهواز و کارون تا اطلاع ثانوی برگزار نخواهند شد.

وی ادامه داد: خروج خودروهای پلاک‌های بومی اهواز، ورود خودروهای پلاک غیربومی اهواز و تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح در خیابان‌های شهر اهواز از امشب ممنوع است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا استان خوزستان با اشاره به آنکه برابر مصوبات ستاد مقابله کرونا با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد، گفت: در اهواز به عنوان یه شهر با وضعیت قرمز کرونا برگزاری جلسات بیشتر از ۱۵ نفر ممنوع است و در شهرهای نارنجی جلسات بیشتر از ۲۰ نفر و در مناطق زرد بیشتر از ۳۰ نفر نباید برگزار شوند.

وی بیان کرد: در سراسر استان همچنان برگزاری مراسمات عزا و عروسی که باعث تجمع می‌شوند، ممنوع است.
مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار