تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
کد خبر: ۲۰۹۹۰۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  رئیس بنیاد نخبگان خوزستان بااشاره به افتتاح پنجمین دوره طرح شهید احمدی‌روشن، گفت: در این طرح دانشجویان برگزیده استان با راهنمایی و مدیریت یکی از اساتید خبره، طی مدت ۹ ماه به صورت گروهی برای حل یکی از مسائل کشور قدم برخواهند داشت.

علی‌حسین صابری اظهار کرد: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته توسط بنیاد نخبگان استان خوزستان، در پنجمین دوره این طرح، هشت هسته پژوهشی با حضور ۱۰۴ نفر از نخبگان استان خوزستان برای حل مشکلات و نیازهای استان تشکیل و از اول آذر ماه این طرح شروع خواهد شد.

وی با اشاره به هدف برگزاری این طرح، افزود: لازم به ذکر است که بنیاد ملی نخبگان در راستای رشد و شکوفایی بیش از پیش دانشجویان مستعد کشور، طرح شهید احمدی روشن را اجرا می‌کند.

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان گفت: در این طرح دانشجویان برگزیده، با راهنمایی و مدیریت یکی از اساتید خبره، طی مدت ۹ ماه به صورت گروهی برای حل یکی از مسائل کشور قدم برخواهند داشت. دانشجویان در طی دوره، با توجه به عملکرد خود، بر اساس مقررات بنیاد، از مبلغ اعتبار ماهیانه برخوردار می‌شوند و می‌توانند در انتهای دوره، از امتیاز انجام فعالیت نخبگانی در سایر تسهیلات بنیاد، بهره‌مند شوند. 

 پنجمین دوره طرح شهید احمدی‌روشن با حضور سورنا ستاری رئیس بنیاد ملی نخبگان و معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و جمعی از مدیران کشوری به صورت مجازی افتتاح شد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار