تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱
کد خبر: ۲۰۸۵۹۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
صبری پور با تاکید بر نگاه ویژه به روستای تاریخی قطرانی سفلی در بخش مرکزی شادگان گفت: رفع مشکلات روستا در دستورکار است.
 امید صبری پور سرپرست فرمانداری شادگان  با تاکید بر نگاه ویژه به روستای تاریخی قطرانی سفلی در بخش مرکزی این شهرستان گفت: رفع مشکلات عمرانی در این روستا طی بازدیدی که امروز انجام شد، در دستورکار قرار گرفت.

او با اشاره به قدمت تاریخی این روستا و ارزش آن در حوزه فرهنگی افزود: رفع مشکلات عمرانی شامل؛ زیر سازی و آسفالت معابر همچنین مشکل برق و روشنایی آن باید در اسرع وقت مرتفع شوند.

صبری پور اظهار داشت: رسیدگی به روستا‌هایی نظیر قطران سفلی سبب رونق گردشگری، ایجاد اشتغال، معرفی آن‌ها به گردشگران و علاقمندان به مکان‌های تاریخی و همچنین جلوگیری از مهاجرت از روستا‌ها به شهر‌ها خواهد شد، ضمن اینکه باید به مطالبات بحق ساکنان رسیدگی شود و امکانات مطلوبی در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری شادگان در ادامه به بازدید از تالاب بین المللی شادگان به همراه کعبی راد رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان و مجدمی رئیس اداره محیط زیست اشاره و بیان کرد: با ورود جدی بخشدار خنافره و تشکیل جلسه با موضوع رفع مشکل این تالاب بین المللی در روستای صراخیه طی ۲۴ ساعت آینده تصمیمات جدی در این زمینه اتخاذ خواهد شد.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار