تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
کد خبر: ۲۰۸۲۷۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرپرست آموزش و پرورش خرمشهر:
 سرپرست آموزش و پرورش خرمشهر گفت: در روزهای کرونایی کارگروه تولید محتوا در خرمشهر برای تولید جزوات درسی و ارائه آنها در فضای، فعالیت خود را آغاز کرده است.

محمدعلی احمدزاده اظهار کرد: در سطح شهرستان خرمشهر محتواهای آموزشی توسط کارگروه تولید محتوا تولید می‌شود و برای آموزش در اختیار معلمان و دانش آموزان قرار می‌گیرد.

سرپرست آموزش و پرورش خرمشهر به معرفی کارگروه تولید محتوا پرداخت و گفت: این کارگروه از سرگروه‌های گروه‌های آموزشی، کارشناسان گروه‌های آموزشی و دبیران با سابقه و برگزیده این شهرستان تشکیل شده است.

وی افزود: این کارگروه به تهیه کلیپ و جزوات آموزشی کمک‌درسی برای تمام مقاطع تحصیلی می‌پردازد و تاکنون محتوای قابل‌توجهی را در این زمینه تولید کرده است.

احمدزاده در ادامه از مقام آوری معلم خرمشهری در مرحله استانی بیست و سومین جشنواره «معلم پژوهنده» خبر داد و اظهار کرد: «شیرین سرلک» آموزگار خرمشهری است که با طرح «بررسی علل غلط نویسی در دانش آموزان» در بیست و سومین جشنواره معلم پژوهنده، مقام برتر را در سطح استان کسب کرد.

وی با یادآور شدن اینکه طرح معلم پژوهنده همه ساله با هدف شکوفایی استعدادها و خلاقیت معلمان در محیط مدرسه و کلاس درس و در میان همه ادارات و مراکز آموزشی برگزار می‌شود، افزود: با توسعه اندیشه ورزی، تفکر خلاق و کشف استعدادها می‌توان زمینه را برای پرورش نیروی انسانی کارآمد و نوآور فراهم کرد که امید است با گسترش فرهنگ پژوهش در راستای تحقق بخشی به اهداف سند تحول بنیادین، شاهد مشارکت بیشتر همکاران خود در این زمینه باشیم.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار