تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
کد خبر: ۲۰۸۱۴۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
۷۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با همکاری و حمایت ۲ شرکت فولاد خوزستان و فولاد اکسین آزاد شدند و با آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.
  شرکت فولاد اکسین خوزستان با مشارکت شرکت فولاد خوزستان به منظور انجام مسئولیت‌های اجتماعی اقدام به آزادسازی ۷۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد کردند و بالغ بر ۳ میلیارد ریال از سوی فولاد اکسین با موافقت هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در اختیار ستاد دیه استان خوزستان قرار گرفت.

حجت السلام و المسلمین صادق مرادی رئیس دادگستری استان خوزستان در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیرعمد گفت: هر دو شرکت فولادی اکسین و خوزستان علاوه بر درخشش در تولید و رشد خوبی که داشته اند در مسئولیت‌های اجتماعی و امور این چنینی پیشگام هستند.

سرهنگ عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگی سپاه پاسداران استان خوزستان از مدیران عامل دو شرکت که در امور خیر پیش قدم هستند تجلیل کرد و با تقدیر از عملکرد شرکت‌های مذکور در امور عام المنفعه بیان داشت: اگر در استان ۱۰ مدیر از جنس مدیرعامل فولاد و فولاد اکسین داشتیم شاهد حضور افراد به خاطر مبالغ ناچیز بدهی در زندان‌ها نبودیم.

وی گفت این افراد بدلیل مشکلات مالی کوچک و غیر عمد درگیر زندان هستند و بسیاری از آن‌ها افراد تکنسین و اهل فن هستند بدلیل بدهی و یا دیه غیر عمد گرفتار هستند.

علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان به عنوان حامی اصلی این برنامه گفت: شرکت فولاد خوزستان با هدف انجام تعهدات اجتماعی خود همواره این دسته برنامه انسان دوستانه را دستور کار خود دارد و از فولاد اکسین نیز که در این مراسم مشارکت داشته تقدیر نمود و همچنین اعلام آمادگی کرد که در ایام دهه فجر نسبت به آزاد سازی تعدادی دیگر از زندانیان جرائم غیر عمد اقدام نماید.

یارعلی زاده نایب رئیس هیئت مدیره فولاد اکسین در این مراسم با بیان اینکه شرکت فولاد اکسین یک شرکت ملی است که سهام دار آن میلیون‌ها نفر تحت پوشش تامین اجتماعی و بازنشستگان هستند و در نهایت تلاش‌های این شرکت نفعش باید به همه برسد.

او اظهار داشت: حرکت رو به رشد شرکت در مسیر تولید این امکان را ایجاد کرده که اکسین بیشتر از گذشته در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی خود در استان خوزستان فعال‌تر باشد.

شرکت فولاد اکسین خوزستان از ابتدای سال ۱۳۹۹ با نگاه ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی خود در این زمینه ایفای نقش کرد که از جمله می‌توان به اهدای یک هزار بسته معیشتی در نیمه اول امسال به ارزش ۲۵ ریال اشاره کرد.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار