تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
کد خبر: ۲۰۸۰۹۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: یکی از نمایندگان توزیع لاستیک خودرو در خوزستان به دلیل تخلف گسترده در توزیع بازداشت شد.

 سیدنوراله حسن زاده بیان کرد: فرد مذکور که یکی از نمایندگی های توزیع لاستیک خودرو در خوزستان می باشد تخلفات گسترده ای در توزیع داشت و عامل اخلال در توزیع لاستیک در ناوگان حمل و نقل جاده ای در استان خوزستان شناخته شده است.

وی با بیان اینکه این عامل توزیع، عرضه خارج از شبکه لاستیک داشته است گفت: اموال احتکار شده این توزیع کننده لاستیک خودرو در راستای حمایت از رانندگان شناسایی و توقیف شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با بیان اینکه در این شرایط سخت اقتصادی و تحریم با هر متخلف در بازار و اقتصاد برخورد جدی خواهد شد اظهار داشت: پیگیری و بررسی کارشناسان معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان و نیز تلاش دستگاه های اجرایی و نظارتی استان باعث شد تا تخلف این عامل توزیع آشکار شود.

اواخر هفته گذشته  یک انبار لاستیک خودروهای سنگین در خوزستان با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد و در این رابطه یک نفر بازداشت شد.

 به منظور جلوگیری از هر گونه تخلف و احتکار در بازار لاستیک،  این کالا به صورت الکترونیکی و سهمیه بندی بین عاملان توزیع می شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار