تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
کد خبر: ۲۰۸۰۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرهنگ حجت سفید پوست فرمانده انتظامی ایذه گفت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران انتظامی این ایذه حین کنترل محور‌های مواصلاتی با اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر مطلع شدند.

او افزود: ماموران با اقدامات تخصصی و کار اطلاعاتی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی یک دستگاه خودرو سمند حامل مواد مخدر را شناسایی و توقیف و ۳ نفر سرنشینان خودرو را دستگیر کردند و در بازرسی به عمل آمده ازخودروی مذکور ۷۰ لیتر شربت و ۲۰ هزار قرص موادمخدر غیرمجاز کشف شد.

سرهنگ سفید پوست اظهار داشت: در این رابطه ۳ قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند.

دستگیری خرده فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر در رامهرمز

سرهنگ نجم الدین سهرابی فرمانده انتظامی رامهرمز گفت: با هدف مبارزه با مخلان نظم و امنیت عمومی و مقابله جدی با هنجارشکنان با هدف افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامهرمز پس از هماهنگی با مرجع قضائی به مرحله اجرا در آمد.

او بیان داشت: با اجرای این طرح ماموران انتظامی یک کیلو و ۲۹۴ گرم انواع مواد مخدر، ۴ حقه وافور، ۳ دستگاه ترازوی توزین کشف و تعداد ۲ دستگاه خودرو و ۴ دستگاه موتورسیکلت متخلف نیز توقیف کردند و ۳ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۶ معتاد متجاهر نیز جمع آوری، که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار