تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
کد خبر: ۲۰۸۰۱۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون فرماندار رامشیر بهبود شاخص‌های بهداشتی و درمانی و تجهیز مراکز درمانی شهرستان را یک ضرورت و مهم‌ترین مطالبه مردم عنوان کرد.
 جلیل ظهیری معاون فرماندار رامشیر با اشاره به بازدید از مراکز درمانی و بهداشتی این شهرستان گفت: بهبود شاخص‌های بهداشتی و درمانی و تجهیز مراکز درمانی یکی از مهم‌ترین مطالبات مردمی و مسئولان شهرستان است.

او نگاه ویژه دانشگاه علوم‌پزشکی استان خوزستان به این شهرستان را یک ضرورت دانست و افزود: با شیوع کرونا ویروس و لزوم کاهش تجمعات و تردد‌های غیر ضروری باید همه خدمات مورد نیاز بهداشتی و درمانی مردم شهرستان در بیمارستان رسول اکرم (ص) ارائه شود تا مردم نیازی به مراجعه به شهرستان‌های همجوار نداشته باشند.

ظهیری ضمن اعلام حمایت همه جانبه از کادر بهداشت و درمان و مدافعان سلامت، بیان داشت: در شرایط کرونا خود را جزئی از کادر درمان شهرستان دانستیم و سعی کردیم با همه توان از حوزه بهداشت و درمان حمایت کنیم تا به ارائه خدمات با کیفیت بهتر بپردازند.

معاون فرماندار رامشیر با اشاره به موقعیت جغرافیایی این شهرستان و عبور جاده ترانزیتی اهواز به بندر ماهشهر از شهرستان و حجم بالای تردد‌ها و تلفات جاده‌ای تصریح کرد: در صورت تجهیز بیمارستان رامشیر به امکانات مورد نیاز و جذب نیرو‌های متخصص می‌توان خدمات متنوعی به مراجعین داد و مرگ و میر ناشی از تصادفات را نیز کاهش داد.

این مقام مسئول از مهمترین نیاز‌های شهرستان در بخش درمان و بهداشت تامین نیروی انسانی مورد نیاز عنوان کرد و با تاکید بر اینکه در حال حاضر در بیشتر بخش‌ها این مشکل وجود دارد، ادامه داد: مواردی نظیر کمبود متخصص در بخش‌های مختلف نظیر زنان و زایمان و کودکان، تجهیز مراکز درمانی و آزمایشگاهی، اختصاص اعتبارات لازم جهت تکمیل سایت اداری و ساخت سالن اجتماعات و پرداخت مطالبات و عوارض شهرداری از دیگر مواردی بود است که باید پیگیری شود.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار