تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
کد خبر: ۲۰۶۹۷۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  رئیس اتاق بازرگانی اهواز از امضای تفاهم‌نامه تامین ورق‌های فولادی مورد نیاز واحدهای تولیدی خوزستان خبر داد.

شهلا عموری  با اشاره به امضای تفاهم‌نامه تامین ورق‌های فولادی مورد نیاز صنایع فلزی و واحدهای تولیدی خوزستان میان انجمن صنایع همگن فلزی خوزستان و شرکت فولاد اکسین خوزستان، اظهار کرد: موضوع این تفاهم‌نامه، در محدوده تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان است و بنا بر این تفاهم‌نامه قرار است ماهانه ۲ هزار تن ورق مورد نیاز صنایع تامین شود.

وی افزود: این تفاهم‌نامه برای مدت یک سال و با هدف تحقق شعار جهش تولید منعقد شده است و امیدواریم گره‌گشای مشکل تامین مواد اولیه تولیدکنندگان استان خوزستان باشد.

رئیس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به تشکیل نشست‌های متعدد کارشناسی به منظور تامین نیاز مواد اولیه واحدهای تولیدی و جلب موافقت گروه‌های فولادی موجود در خوزستان در این خصوص، تصریح کرد: این میزان ورق فولادی در محدوده فعالیت‌های غیرتجاری و تنها به پروژه‌های واحدهای تولیدی اختصاص می‌یابد.

عموری گفت: با توجه به تقاضای واحدهای فلزی استان خوزستان برای ورق‌های فولادی با عرض متفاوت، مقدار حداقل درخواست خرید هر واحد برای ورقی که اسلب آن در شرکت فولاد اکسین خوزستان وجود داشته باشد، ۶۰ تن و برای سایر شرکت‌ها معادل محدودیت مقداری شرکت‌های تولیدکننده اسلب خواهد بود.

وی افزود: به منظور پایداری و تداوم خرید ورق‌های فولادی توسط شرکت‌های تولیدی خوزستان از شرکت فولاد اکسین، قرار است دبیرخانه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان خوزستان موضوع اختصاص سهمیه واحدهای تولیدی خارج از بورس را از طریق شورای تامین خوزستان پیگیری کند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار