تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
کد خبر: ۲۰۶۷۹۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دبیر ستاد مقابله با کرونا بندر ماهشهر از غیر حضوری شدن فعالیت آموزشی مدارس تا نیمه مهرماه جاری در این شهرستان خبر داد.
  محمد شنبدی دبیر ستاد مقابله با کرونا بندر ماهشهر گفت: با توجه به گرمای هوا و تهویه نامناسب محیط کلاس‌ها و در نتیجه تسهیل شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفته شد تا تدریس در مدارس شهرستان تا ۱۵ مهرماه به صورت غیر حضوری انجام شود.

او افزود: این تصمیم فعلا تا نیمه مهرماه اجرایی می‌شود و برای بعد از آن نیز با توجه به شرایط روز، تصمیم جدید در ستاد کرونای شهرستان گرفته خواهد شد.

 شنبدی به وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان بندرماهشهر اشاره کرد و بیان داشت: ویروس کرونا لجام گسیخته‌تر از قبل در حال گسترش است و چه از لحاظ تعداد بستری و چه مرگ و میر، آمار در شهرستان روبه افزایش نگران کننده‌ای نهاده است، بنابراین از شهروندان عاجزانه خواهش می‌کنیم کلیه پروتکل‌های بهداشتی را برای حفظ سلامت خود و خانواده خود رعایت نمایند.

دبیر ستاد مقابله با کرونای بندرماهشهر ادامه داد: مقرر شد در جلسه آتی شورای راهبردی منطقه ویژه پتروشیمی با توجه به موج پاییزی شیوع ویروس کرونا تصمیمات موثری در جهت حمایت همه جانبه از بهداشت و درمان شهرستان و پشتیبانی از بیمارستان نفت به عنوان مرکز نخست درمان بیماران کرونایی اتخاذ شود و تمامی امگانات بیمارستانی جهت مقابله با این ویروس منحوس بسیج شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان بندرماهشهر گفت: با توجه شروع فصل پاییز و وضعیت رو به تزاید تعداد بیماران مبتلال به کرونا تاکید شد ممنوعیت ورود بدون ماسک ارباب رجوع به ادارات پابرجا بوده و از ارائه خدمات به افراد فاقد ماسک خودداری شود.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار