تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
کد خبر: ۲۰۶۷۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با بیان اینکه خوشبختانه در استان خوزستان در هیچ مدرسه‌ای ابتلا به کرونا به صورت خوشه‌ای نداشته‌ایم، گفت: پیش از بازگشایی مدارس، تعداد محدودی از دانش‌آموزان و معلمان به کرونا مبتلا شده بودند و اکنون نیز این موارد وجود دارد اما به نحوی نیست که باعث نگرانی والدین شود.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر ابتلای دانش‌آموزان و معلمان خوزستانی به کرونا، اظهار کرد: خوشبختانه ما در استان خوزستان در هیچ مدرسه‌ای ابتلا به کرونا به صورت خوشه‌ای نداشته‌ایم و گزارشی از ابتلای تعداد زیادی از معلمان و دانش‌آموزان در مدرسه وجود ندارد.

وی افزود: در هفته اول شهریورماه تعداد محدودی (بسیار اندک) از دانش‌آموزان و معلمان مبتلا به کرونا را داشتیم همچنان که در مشاغل دیگر نیز افراد مبتلا به کرونا وجود دارند. در هفته دوم و سوم شهریورماه نیز وضعیت اینگونه بود. پیش از بازگشایی مدارس، تعداد محدودی از دانش‌آموزان و معلمان به کرونا مبتلا شده بودند و اکنون نیز این موارد وجود دارد اما به نحوی نیست که باعث نگرانی والدین شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز عنوان کرد: در همه مشاغل و حرفه‌ها افراد مبتلا به کرونا وجود دارد و اتفاقا زنان خانه‌دار و بازنشستگان بیشترین آمار مبتلایان را به خود اختصاص داده‌اند.

  ابول‌نژادیان که در یک گفت‌وگوی تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: همان طور که موارد ابتلا به کرونا بین پزشکان، کارمندان و کارگران دیده می‌شود، در کودکان و معلمان نیز وجود دارد اما اینکه مدرسه‌ای مرکز آلودگی باشد، خوشبختانه در استان خوزستان گزارشی در این خصوص نداشتیم و عموما ابتلا در خانواده‌ها صورت گرفته است.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار