تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
کد خبر: ۲۰۶۶۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مسکن مهر شهر "امیدیه" با انبوهی از مشکلات دسته و پنجه نرم می‌کند و این در صورتی است که در کنار این مناطق شهرک‌های نفتی وجود دارد و به سبب حمایت‌های نفتی آثاری از محرومیت را در خود ندارند.

  شهرک‌های مسکن مهر در استان خوزستان علی‌رغم اینکه بیش از یک دهه از عمرشان می‌گذرد اما هنوز در بسیاری از شهرستان‌ها امکانات اولیه را ندارند.

در حالی که بسیاری از استان‌ها مردم با امکانات خدماتی و رفاهی قابل قبولی در منازل مسکن مهر خود ساکن شده‌اند، مدیریت این طرح ملی در استان خوزستان شرایط زندگی را برای شهروندان خوزستانی غیرقابل تحمل کرده است. این بی‌مدیریتی و کج‌سلیقگی در حوزه مسکن مهر خوزستان سبب شده برخی از ساکنین عطای مسکن ملی را به لقای آن ببخشند و به منطقه‌ای دیگر نقل مکان کنند.

جنگ دارا و ندار در حدفاصل بین مسکن مهر امیدیه و شهرک نفت امیدیه

مسکن مهر امیدیه یکی از این مناطقی است که در سایه بی‌تدبیری، بی‌پناه  و به امان خدا رها شده است؛ مشکلات مسکن مهر در شهری مثل امیدیه وقتی ملموس‌تر می‌شود که پروژه‌های آن در کنار شهرک نفت قرار گرفته است؛ شهروندان مسکن مهری هر روز از میان انواع مشکلاتی همچون فاضلاب، آسفالت، برق، روشنایی، گاز و غیره باید عبور کنند و از کنار محلات مرفه و پر امکانات شهرک نفت بگدرند.

بین مردم ساکن منازل مسکن مهر و مشکلاتشان با این شهرک‌های همه چیز دار شهرک نفت دیوار حائلی از جنس فنس فلزی است؛ برخی مردم محروم حتی برای نداشتن مسجد و حسینیه جهت خواندن نماز نسبت به شهرک‌نشین‌ها حسرت می‌خورند.


مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار