تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد خبر: ۲۰۶۵۵۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 جانشین فرماندهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امنیت در تمام مرزهای کشور پایدار است گفت: روابط خوبی با کشورهای همسایه از جمله کشور عراق در بحث امنیت مرزها داریم.

 سردار قاسم رضایی شنبه در حاشیه بازدید از مرز بین‌المللی شلمچه خرمشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: امنیت در همه مرزهای کشور برقرار است و مرزهای جنوب غربی کشور نیز یکی از امن‌ترین مرزهای کشور است.

وی با بیان اینکه اشراف خوبی در مرزهای کشور وجود دارد و این امنیت با همکاری خوب مرزنشینان و مدیریت آنها در مرز به وجود آمده است افزود:روحیه مرزبانان کشور مانند روحیه رزمندگان دفاع مقدس است.

سردار رضایی مرزبانان را نخستین سنگر دفاعی نظام در دفاع از مرزها دانست و گفت:مرزبانی نیروی انتظامی موثرترین مولفه در تامین امنیت مرزهای کشور را برعهده دارد و مرزبانان در ایفای وظایف دفاعی خود به خوبی انجام وظیفه می‌کنند.

وی افزود: مرزبانی نیروی انتظامی علاوه بر مقابله مستمر و موثر با اشرار و سوداگران مرگ، زمینه زندگی آرام توام با آرامش را برای مرزنشینان در مرزهای کشور فراهم کرده است.

 سردار رضایی جانشین فرماندهی ناجا جمهوری اسلامی ایران ظهر روز شنبه از طریق فرودگاه آبادان وارد خوزستان شد و ضمن بازدید از مرز شلمچه، در یادمان شهدای گمنام شلمچه حضور یافت و به مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار