تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸
کد خبر: ۲۰۶۳۶۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیر آبفای شهرستان کارون با اشاره به مشکل خیابان امام رضا(ع) کوت عبدالله گفت: ۳۵ باب منزل مسکونی تخریب شده ناشی از آبگرفتگی از سوی بسیج سازندگی با همکاری ۲۱ گروه جهادی در کوت عبدالله ساخته می‌شود.

سعید دشتی‌زاده  درباره آبگرفتگی منطقه کوت عبدالله اظهار داشت: خیابان امام رضا(ع) کوت عبدالله بخشی از منطقه کوت‌عبدالله قدیم است که فاقد شبکه جمع‌آوری فاضلاب است.

وی افزود: به دلیل پایین بودن سطح این خیابان نسبت به خیابان‌های کوت‌عبدالله (بیش از 2 متر) تمامی آب‌های سطحی و فاضلاب‌های موجود در خطوط و جوی‌های روباز تا شعاع 700 متر در این خیابان تخلیه می‌شود.

مدیر آبفای شهرستان کارون بیان داشت: جهت جلوگیری از سوختن پمپ و همچنین جلوگیری از تجمع آب در هنگام بارندگی نیاز به احداث ایستگاه پمپاژ اصولی و فنی است که باید توسط شهرداری کوت‌عبدالله احداث و راه‌اندازی شود.

وی اظهار داشت: در حال حاضر یک دستگاه پمپ 6 اینچ درون یک حوضچه یک در یک و عمق یک متر و بیست نصب شده است. به دلیل نداشتن اپراتور و ورود آشغال به درون پمپ مرتبا باعث سوختن پمپ می‌شود.

دشتی‌زاده درباره تخریب خانه‌های ناشی از آبگرفتگی گفت: 35 باب خانه متعلق به افراد محروم که به سبب آبگرفتگی سال گذشته در مناطق درویشیه گاومیش آباد و کوت عبدالله تخریب شدند، ساخته و مرمت می‌شوند.

وی توضیح داد: این ساخت خانه با حمایت بسیج سازندگی کشور و حمایت و نظارت فنی بنیاد مسکن توسط 21 گروه جهادی اهواز احداث می‌شود.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار