تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
کد خبر: ۲۰۶۲۸۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت:مردم دوستدار و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) خوزستان در ساخت طرح عظیم صحت حضرت زینب(س) در کربلای معلا مشارکت می‌کنند.

حجت الاسلام سیدمحمود موسوی افزود:عملیات ساخت صحن حضرت زینب(س) در جوار بارگاه ملکوتی امام حسین(ع) از چندی قبل شروع شده و هم اکنون مرحله گودبرداری و سفت کاری و احداث تونل به پایان رسیده است ولی ادامه مراحل ساخت آن نیازمند مشارکت مردم متدین خوزستان برای تامین مصالح مورد نیاز آن به خصوص سیمان و میلگرد است.
وی با اشاره به اینکه احداث صحن حضرت زینب(س) در قالب طرح توسعه حرم حضرت سیدالشهدا(ع) انجام می‌شود از عموم مردم خوزستان خواست در فراخوان ستاد بازسازی عتبات عالیات استان برای مشارکت در این طرح عمرانی وارد شوند.
رییس ستادبازسازی عتبات عالیات خوزستان  اظهار داشت:همه مراحل طراحی و ساخت صحن حضرت زینب(س) توسط مهندسان ، معماران و کارگران ایرانی انجام می‌‎شود.

هر خوزستانی یک کیسه سیمان اهدا کند   
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان از عموم مردم با سخاوت استان خواست در ساخت صحن حضرت زینب کبری(س) با اهدا هزینه خرید حداقل یک کیسه سیمان به کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۱۳۸۵۰۰۹۱ به نام ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان مشارکت کنند.
به گفته وی تاکنون کمک‌های نقدی و غیرنقدی قابل توجهی از سوی مردم خوزستان برای مشارکت در ساخت صحن حضرت زینب (س) به کربلای معلا ارسال شده است.
حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی درحرم‌ها  و شهرهای مقدس عراق با وجود شیوع ویروس کرونا ادامه دارد افزود: همه پروژه‌های عمرانی و بازسازی در اماکن مقدس عراق بر اساس چشم انداز زائران بی شمار از سراسر جهان به خصوص اربعین حسینی است که به شهرهای مقدس عراق مشرف می‌شوند و باید امکانات پذیرایی ، اسکان و خدمات درمانی برای آنان فراهم شود.

مشارکت در توسعه حرم مطهر حضرت زینب (س) در دمشق
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان با اشاره به اینکه بازسازی و نوسازی همه بخش‌های آسیب دیده حرم مطهر حضرت زینب(س) در دمشق با مشارکت قابل تحسین مردم خوزستان انجام شده است افزود: این ستاد در توسعه این حرم مطهر مشارکت می‌کند.
وی از مردم خیر و نیکوکار خوزستان خواست در این طرح مشارکت کنند و کمک های نقدی خود رابه حساب ویژه ای که درنظر گرفته شده است واریز کنند.
ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و با مشارکت نقدی ، غیرنقدی و تامین نیروی انسانی ماهر ،تاکنون دهها پروژه عمرانی ، بازسازی و خدماتی را در اماکن مقدس عراق به خصوص کربلا، نجف ، سامرا و کاظمین به سرانجام رسانده است.
طلاکاری کامل ایوان حرم مطهر حضرت علی (ع) ، بازسازی گنبد حرم و مشارکت در ساحت صحن عظیم حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف از مهمترین پروژه‌های عمرانی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در شهرهای مقدس عراق بوده است.
هزینه همه پروژه‌های عمرانی در شهرهای مقدس عراق توسط مردم نیکوکارو دوستدار اهل بیت عصمت وطهارت(س) خوزستان و بدون هزینه کرد اعتبارات دولتی بوده است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار