تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
کد خبر: ۲۰۶۲۱۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: آغاجاری با وجود منابع عظیم نفتی و تعداد بالای بیمه شدگان باید در اولویت راه‌اندازی بیمارستان تامین اجتماعی باشد.

محمدطلا مظلومی اظهار داشت: آغاجاری با وجود منابع عظیم نفتی و تعداد بالای بیمه شدگان باید در اولویت راه‌اندازی بیمارستان تامین اجتماعی باشد.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی باید خود را مکلف به این موضوع کند و اینجانب تا حصول نتیجه دست از تلاش بر‌نمی‌دارم زیرا مردم این شهر محروم برای درمان‌های ساده هم باید جاده‌های خطرناک به سمت شهر بهبهان را جهت ویزیت در بیمارستان مذکور طی کنند.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری در تشریح جزئیات دیدار مجمع نمایندگان خوزستان با مدیرعامل این سازمان بیان کرد: بیمارستان بهبهان در سال 1375 با 96 تخت ثابت تاسیس شده که اکنون پس از 24 سال جوابگوی نیازهای درمانی شهرستان با توجه به نرخ رشد جمعیت و پیشرفت تکنولوژی نیست.

وی با ابراز گلایه از وضعیت ساختمانی بیمارستان گفت: علاوه بر مشکلات ساختمانی، موضوع نیاز مبرم بیمارستان برای تخصیص دستگاههای آندوسکوپی، نفروسکوپی، آرتروسکوپی و سی تی اسکن با توجه به افزایش بیماری‌هاست که این سازمان باید آن را در دستور کار خود قرار دهد.

نماینده مردم بهبهان و آغاجاری با بیان این‌که تعداد بالای بیمه شدگان در بهبهان دین سنگینی بر گردن تامین اجتماعی است عنوان کرد: بیمارستان بهبهان علاوه بر تامین نیاز مردم این شهرستان، بیمه شدگان استان‌ها و شهرهای همجوار را نیز برآورده می‌کند که جای خالی استقرار یک درمانگاه اختصاصی را به شدت بوجود آورده است.

مظلومی تصریح کرد: مدیرعامل سازمان باید علاوه بر الزام استخدام بومی‌های استان و عدم پذیرش غیر بومی‌ها نسبت به افزایش ظرفیت بیمه کارگران ساختمانی اقدام کند.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار