تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
کد خبر: ۲۰۵۹۵۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت‌مسجدسلیمان گفت: از گوشه و کنار شنیده‌ایم که مهدی تارتار برای حضور در نفت مسجدسلیمان چراغ سبز نشان داده است و ما نیز تمایل به همکاری داریم.

هدایت یزدی  در خصوص رایزنی‌های این باشگاه با محمود فکری و مهدی تارتار برای سرمربیگری تیم مسجدسلیلمان در لیگ بیستم، اظهار کرد: بعد از این‌که به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شدم، برای قدردانی از زحمات آقای تارتار و همچنین جهت ادامه همکاری با او در لیگ بیستم، با این مربی تماس گرفتم و با او وارد مذاکره شدیم اما تارتار به دلایلی عنوان کرد که نمی‌تواند در مسجدسلیمان حضور پیدا کند و ما بعد از آن نیز به دنبال جذب آقای محمد فکری بودیم که او هم اعلام کرد با نساجی برای ادامه همکاری به جمع‌بندی رسیده است. اکنون نیز به دنبال مذاکره با دو سه گزینه دیگر هستیم.

وی افزود: به هر حال طی آخرین صحبتی که با آقای تارتار داشتم، وی علاقه‌ای به حضور در مسجدسلیمان ندارد اما اکنون از گوشه و کنار شنیده‌ایم که او برای حضور در تیم، چراغ سبز نشان داده است و ما نیز تمایل به همکاری داریم زیرا همانطورکه قبلا هم گفتم، گزینه اول‌مان تارتار بوده و هست. البته قطعا تارتار شرایط ما را می‌داند و اگر با شرایط ما کنار بیاید در لیگ آینده نیز با هم همکاری خواهیم داشت.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه نفت مسجدسلیمان در ادامه با اشاره به جلسه فردا (دوشنبه) با مسئولان عالی رتبه وزارت نفت، گفت: منتظر جلسه فردا در خصوص تعیین تکلیف تیم‌های نفتی هستیم و امیدواریم فردا اتفاقات خوبی در دفتر وزیر نفت بیفتد زیرا این اتفاق ممکن است منجر به مشخص شدن منابع مالی‌مان و هم ساختار تیمی‌مان شود تا نهایتا بتوانیم با فراغ بال بیشتری تیم نفت مسجدسلیمان را راهبری کنیم. این فوتبال متعلق به هواداران و استان خوزستان است.

وی با بیان این‌که فوتبال در استان خوزستان بسیار غنی است، عنوان کرد: امیدوارم کارهای لازم را انجام دهیم تا فصل آینده نیز هوادار ما دغدغه‌ای بابت تیم‌ مورد علاقه‌اش نداشته باشد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار