تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
کد خبر: ۲۰۴۷۷۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
قنبری گفت: ۱۸ عملیات اطفای حریق و امداد و نجات طی یک شبانه روز در اهواز با تلاش آتش نشانان انجام شد.
ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز   با اشاره به انجام ۱۸ عملیات اطفای حریق و امداد و نجات طی دیروز ۲۱ مرداد ماه گفت: ۱۱ عملیات مربوط به مهار آتش و ۷ عملیات مربوط به حوادث امداد و نجات بود.

او در تشریح حوادث رخ داده در اهواز طی مدت مذکور بیان داشت: ساعت ۵ و ۹ دقیقه بامداد گزارش آتش سوزی در آسانسور مجتمع مسکونی در منطقه گلستان، خیابان اسفند به علت اتصال سیم کشی فن تهویه اطلاع رسانی شد و آتش نشانان همزمان با تخلیه ساکنان از داخل مجتمع، شعله‌های حریق را مهار کردند.

قنبری به وقوع حادثه آتش سوزی کارگاه در اتوبان آیت اله بهبهانی روبروی تامین اجتماعی در ساعت ۱۰ و ۵۷ دقیقه به علت نشت کپسول اکسیژن اشاره کرد و افزود: آتش نشانان با ایمن سازی محل، شعله‌های حریق را با استفاده از تجهیزات خاموش کننده مهار کردند، ضمن اینکه مهار شعله‌های حریق خودرو مزدا اروندی که به علت نشت بنزین در ساعت ۲۱ و ۲۳ دقیقه در کوی رسالت رخ داده بود، با حضور به موقع آتش نشانان انجام شد.

این مقام مسئول در ادامه به وقوع حادثه آتش سوزی دیگری در ساعت ۱۷ و ۳۱ دقیقه در انبار پشم شیشه واقع در کوی سلیم آباد، خیابان ثامن ۳ اشاره و تصریح کرد: آتش نشانان با تجهیز خود به دستگاه تنفسی با استفاده از لوله‌های آبرسان از چند جهت حریق را مهار و از گسترش شعله‌های حریق جلوگیری کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به مهار آتش سوزی نیزار‌های منطقه عین ۲، کوی ملت اقبال خیابان ۱۳، سه راه خرمشهر مقابل اتوبان لشکر، اظهار داشت: آتش سوزی منازل مسکونی در مناطق شهرک دانشگاه، کمپلو، خیابان ۲۴ متری نبش آهنگری و شرکت تجاری در منطقه کیانشهر با تلاش آتش نشانان مهار شد.

او در پایان به حوادث امداد و نجات تصادف خودرو پژو پارس و تیبا در جاده ساحلی حد فاصل پارک قوری و پل پنجم، آویزان شدن کابل مخابرات در عرض خیابان ۴ غربی کیانپارس، آسانسور منطقه گلستان، رها سازی انگشت دختر بچه ۳ ساله از شی حلقوی و برنده، نجات افراد محبوس شده در مناطق کوی فرهنگیان، کوی شاهد و خیابان ۲۴ متری اشاره کرد و گفت: در این عملیات‌ها ۱۴ نفر از شهروندان با تلاش آتش نشانان نجات داده شدند.


مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار