تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
کد خبر: ۲۰۴۷۰۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
اطلاع رسانی تبلیغی

آیا اعتبار و شهرت دکتر میثم شکری ساز ساختگیست؟

دکتر میثم شکری ساز یک کارآفرین جوان و موفق است که مانند سایر افراد معتبر و شاخص جامعه حرف و حدیث هایی پشت سرش وجود دارد. پول، قدرت، شهرت و اعتبار از جمله مواردی هستند که جاه طلبی میلیون ها انسان را در سراسر کره زمین برمی انگیزند. همه می خواهند بهترین باشند، مورد توجه قرار گیرند و این ویژگی ها از ذات انسان ها نشأت می گیرند. عده ای از افراد موفقیت و شهرت را با تلاش مستمر و مداوم بدست می آورند ولی برخی دیگر موفقیت و شهرت را می دزدند و تصاحب می کنند. رسیدن به شهرت در انسان ها انگیزه ایجاد می کند و آن ها را به انجام فعالیت هایی در راستای رسیدن به فرصت های طلایی متمایل می کند. بنابراین باید توجه داشته باشیم که هر کجا صحبت از انسان های موفق و مشهور به میان می آید، شایعه سازی و تهمت نیز جلوه گری می کند. امکان ندارد که فرد پولدار و معروفی وجود داشته باشد و هیچ حرفی پشت سرش نباشد. حسادت عده ای به آن ها اجازه نمی دهد که ساکت بنشینند و باید حتما با تخریب و ضربه زدن خودشان را راضی و خوشنود نگه دارند. دکتر میثم شکری ساز نیز فردی تاثیرگذار است که با سال ها اعتبار و آبرو به خدمت رسانی در کشور پرداخته است. او در سال 1396 مدیر شایسته فناوری اطلاعات و کارآفرین برتر کشور شناخته شد. همچنین تا به امروز لوح های تقدیر و تندیس های بسیاری را کسب نموده که همگی نشان از تلاش ها و زحمات بی دریغش در مسیر رشد و توسعه دارند.

آیا اعتبار و شهرت دکتر میثم شکری ساز ساختگیست؟

چگونه شهرت میثم شکری ساز برایش دردسر ساز شد

میثم شکری ساز متولد فروردین سال 1365 است. او روحیه ای مدیریتی و خلاق دارد و با پشتکار خود توانسته دستاوردهای بسیاری را به ارمغان آورده و نتایج موثری را بر جای بگذارد. دکتر میثم شکری ساز تنها با 34 سال سن، موفقیت های درخشانی را در زمینه ارتباطات، بازاریابی، مدیریت کسب و کارها، مشاوره، روابط تجاری، توسعه اقتصادی و روندهای اموزشی کسب کرده است. مسلما تنگ نظران و بدخواهان این انسان شریف تاب و تحمل دیدن چنین پیشرفت هایی را ندارند و به همین خاطر به انتشار شایعات غیر واقعی و دروغین در قبال وی می پردازند. شایعه سازان مدعی شده اند که دکتر میثم شکری ساز برای متقاضیان دوره های موسسه آموزش عالی خود مدارک جعلی از دانشگاه niutm نیویورک را ارائه می کرده که کاملا ساختگی و جعلی بوده و فاقد اعتبار هستند. حتی گفته اند که او برای افراد مهم جامعه همچون جامعه پزشکان، مهندسان، برخی وزرا و نمایندگان مجلس کشور نیز مدارک جعلی صادر نموده است. حال با شنیدن چنین اخبار زرد و غیر قابل باوری، چند سوال اساسی برای هر فرد به وجود می آید.

نخست اینکه دکتر میثم شکری ساز دانش آموخته مدیریت ارشد mba از دانشگاه اشتنبایس آلمان و امیر کبیر تهران و همچنین دکتری کارآفرینی و مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی است. چطور ممکن است که فردی با این سطح از دانش و اعتبار اقدام به چنین کاری بکند؟ او که جایگاه علمی و سرمایه ای مناسبی دارد، با چه هدفی باید مرتکب چنین تخلفی بشود؟ آیا دستگاه های نظارتی و پلیس آگاهی و فتا، نظارتی بر کار موسسات آموزش عالی نداشته اند که چنین اتفاقی رخ بدهد و متوجه نشوند؟ آیا مراجعین و دانش پذیران نباید حداقل در چند مورد شکایت بر علیه دکتر میثم شکری ساز را مبنی بر قلابی بودن مدرک هایشان ارائه می کردند؟ تمامی این سوالات شواهدی هستند که نشان می دهند گفته ها و ادعاهای شایعه سازان، مشتی حرف نامربوط و اخبار دروغینی بیش نبوده اند. چرا که پلیس فتا، سازمان وزارت اطلاعات سپاه، پلیس آگاهی تهران دایره مبارزه با مفاسد اقتصادی همه امور جاری در مملکت را زیر نظر دارند و اجازه ارتکاب به چنین جرم های واضح و آشکاری را نمی دهند. در صورت انجام یک استعلام ساده می توان به واقعی بودن مدارک پی برد و تاکنون هیچ موردی در این باب گزارش نشده است.

همشهری آنلاین: میثم شکری ساز کلاهبردار است؟

آیا اعتبار و شهرت دکتر میثم شکری ساز ساختگیست؟

دکتر میثم شکری ساز در قبال شایعات اخیر چه کرد؟

میثم شکری ساز بعد از انتشار چنین اخباری به پلیس مراجعه کرد و با پیگیری پرونده شایعه سازی های اخیر متوجه شد فردی که این اخبار را منتشر می کرده است، فرد کلاهبرداری در آمریکا بوده که به قصد اخاذی بارها و بارها افراد موفق جامعه را دستاویز خود قرار داده است. او به قصد اخاذی کسب پول به تخریب چهره افراد مشهور و موفق می پرداخته و با تهدید آنان و بی اعتبار کردنشان آن ها را مورد سوء استفاده قرار میداده است. اما خوشبختانه دکتر میثم شکری ساز طعمه شایعات بی اساس او نشد و با ثبت شکایت خود در داخل کشور و همچنین در کاناد ا و آمریکا پیگیر دستگیری وی شد. پلیس پیگیر شکایت میثم شکری ساز از عامل شایعات اخیر می باشد و پرونده او همچنان باز و در دست رسیدگی می باشد. گفتنیست که این فرد با ارسال پیامک هایی به میثم شکری ساز خواستار پول شده و ادعا کرده است که چنانچه مبالغ خواسته شده اش به او داده شود، دست از شایعه سازی برمی دارد. با بررسی های دقیق درباره میثم شکری ساز نیز مشخصی شد که کلیه اقدامات و فعالیت های این انسان شریف در پرتو قانون و با برخورداری از مجوز های قانونی بوده و او تا به حال هیچ گونه تخلف یا تخطی از قانون را مرتکب نشده است. دیدن چنین اقدامات غیرمنصفانه ای در جامعه واقعا قلب هر انسانی را به درد می آورد، چرا که ما با بهره مندی از سرمایه نیروهای انسانی موفق کشورمان می توانیم شاهد روزهای روشن و آینده ای زیبا باشیم، اما نسبت دادن چنین تهمت ها و افتراهایی تنها باعث دلسردی و عدم انگیزه در این افراد شده و باعث می شود آنان نیز مانند بسیاری از نخبه ها و مغزهای آینده ساز کشور، وطن را ترک کرده و ارائه خدماتشان را به کشورهای دیگری موکول کنند.


ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار