تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
کد خبر: ۲۰۴۶۴۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان با بیان اینکه ۱۰ کارگاه تولید ماسک توسط نیروهای جهادی در این شهرستان فعالیت دارند گفت: ۳۷ هزار ماسک توسط این گروه‌های تولید و توزیع شده است.

  سرهنگ پاسدار شاپور احمدی یکشنبه در نشست تجلیل از خبرنگاران شهرستان آبادان در فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج آبادان بیان کرد:همزمان با فراگیری ویروس کرونا بسیجیان آبادان در چهارمرحله رزمایش زیستی و  بیولوژیک گروه‌های جهادی را برگزار و به طور متوسط در هر ۲۴ ساعت ۵۰ هزار مترمربع را ضدعفونی و گندزدایی کردند.

وی افزود:۴۵ گروه جهادی آموزش دیده متشکل از ۲۵۰ نیروی داوطلب بسیجی نیز در محله‌های مختلف آبادان اقدام به ضدعفونی و یا در غسل اموات کرونایی و کمک به کادر درمان همکاری  نزدیک داشتند.

سرهنگ احمدی به توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی در مناطق محروم بین نیازمندان و افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا در آبادان اشاره کرد و گفت:با تشکیل قرارگاه امام حسن محتبی(ع) با همکاری پایگاه بسیج و مساجد و خیرین، افراد آسیب دیده از کرونا در مناطق و محله‌های آبادان شناسایی شدند.

وی افزود: در حال تهیه نرم‌افزار برای ثبت مشخصات افراد نیازمند و خیرین برای ادامه کمک معیشتی با استفاده از ظرفیت موجود در شهرستان آبادان در طول سال هستیم.  

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان به ساخت و تحویل ۱۰ واحد مسکونی برای محرومان و نیازمندان در شهرستان آبادان اشاره کرد و ادامه داد:در هفته دفاع مقدس کار بازسازی، ترمیم و نوسازی ۶۵ واحد مسکونی محرومان به پایان می‌رسد و به آنها تحویل خواهد شد.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و شهید صارمی خبرنگار ایرنا در افغانستان و روز خبرنگار گفت: خبرنگاران باید در برابر تحریف واقعیت‌ها و فساد و ناکارآمدی برخی از مدیران مطالبه‌گری داشته باشند.

سرهنگ احمدی به تشکیل بسیج رسانه در شهرستان آبادان و استفاده از این ظرفیت برای برطرف کردن مشکلات معیشتی خبرنگاران اشاره کرد و افزود: بسیج رسانه حمایت از اصحاب رسانه در شهرستان را در دستور کار  خود قرار داده است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار