تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
کد خبر: ۲۰۴۶۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: ۳۹ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان در تملک بانک ها هستند و تلاش داریم تا با رایزنی با بانک ها و حل مشکلات موجود، این واحدها از تملک خارج شوند.

اخلاق محمدیان بیان کرد: با تلاش هایی که انجام گرفته ۲۲ واحد صنعتی در شهرک های صنعتی استان از تملک بانک ها خارج شدند و همچنان ۳۹ واحد دیگر در تملک بانک هستند.

وی گفت: هفته گذشته نشستی با بانک ملی در خصوص همکاری بیشتر بانک ها برای کمک به بخش تولید و صنعت داشتیم که بانک ملی در خصوص همکاری برای حمایت از بخش تولید استقبال کردند.

محمدیان ادامه داد: در کنار انتظار همکاری از بانک ها برای حمایت از بخش تولید و تامین سرمایه در گردش آن ها از صنایع هم تقاضای تلاش هر چه بیشتر برای تقویت بخش تولید را داریم .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ادامه داد: در نشستی که صنایع با بانک ملی داشتند، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی تقاضای ارائه خدمات بانکی را در شهرک ها و حمایت هر چه بیشتر از بخش تولید را داشتند.

در استان خوزستان ۳۴ شهرک و ۳۹ ناحیه صنعتی وجود دارد که در ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی واگذاری زمین به متقاضیان صورت می‌گیرد و بقیه در حال احداث و تکمیل زیرساخت‌های اولیه هستند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار