تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
کد خبر: ۲۰۴۶۰۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: به همت قرارگاه جهادی بقیه الله و خیران استان خوزستان تعداد ۱۱۰دستگاه کولرگازی به اهالی آسیب دیده از سیل سال گذشته در منطقه عین ۲ اهواز اهدا شد.

 سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور عصر شنبه با بیان اینکه افراد خیر و نیک اندیش همواره در شرایط سخت و زمانی که مردم خوزستان با مشکلاتی مواجه می شود با اتحاد و همدلی پای کار هستند تا از آلام مردم بکاهند افزود: همچنین در این ایام که ویروس کرونا ماه ها است مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده است، موجی از کمک ها و مساعدت ها را از سوی خیران و مردم استان شاهد هستیم.

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان گفت : تهیه و توزیع بسته های معیشتی در ماه های گذشته در مناطق محروم استان کمک های شایانی به مردم آسیب دیده بوده و این نهضت همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد : همچنین در ایام عید غدیر بسیاری از مردم و خیران در کنار گروه های جهادی به پخت و توزیع غذای گرم اقدام کردند که در این شرایط یکی از اقدامات موثر برای کمک به نیازمندان است.

وی بیان کرد : گروه جهادی بقیه الله که در منطقه عین ۲ اهواز کمک های فراوانی در زمینه ساخت منازل آسیب دیده از سیل داشته اکنون نیز تعمیر و تامین سیستم سرمایشی برای اهالی محروم این منطقه را در دستور کار قرار دادند.

سرتیپ شاهوارپور گفت: در راستای ادامه این روند خیر خواهانه تعداد۱۱۰ دستگاه کولرگازی به نیازمندان منطقه عین ۲ به همت خیران و قرارگاه جهادی بقیه الله اهدا شد.

سال گذشته نیز تعداد ۵۰ دستگاه کولر به اهالی نیازمند این منطقه اهدا شد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار