تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۱
کد خبر: ۲۰۴۵۹۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری نهادینه کردن پیام غدیر در جامعه را یک ضرورت دانست و گفت: اگر پیام عدالت و مبارزه با فساد نهادینه شود اکثر مشکلات جامعه حل خواهد شد.

آیت الله عبدالکریم فرحانی ضمن تبریک عید ولایت بیان کرد: امروز حرکت مومنانه و دلسوزانه مردم  و میثاق ولایی مردم ورهبری ثابت کرده است امنیت ، آزادی  و استقلال ما مثال زدنی است.

وی گفت: امروز مملکتی داریم که با وجود مشکلاتی همچون محاصره اقتصادی و مسائل مربوط به ویروس کرونا به واسطه میثاق با ولایت، مردم با همدلی برای حل مشکلات وارد صحنه شده اند.

این نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه از عید سعید غدیر خم به عنوان عید میثاق با ولایت نام برد و گفت:مردم خوزستان مردمانی ولایتمدارند و بر میثاق غدیر پای بند می باشند، درست است که خوزستان با محرومیت‌ها و مشکلاتی مواجه است ، اما بصیرت ولایتمداری امروز مردم این استان مثال زدنی است.

وی افزود: لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری وظیفه همه مسوولان نظام است، امروز جریان مبارزه با فساد و تلاش برای استقرار عدالت شعار امیر المومنین(ع) است.

 آیت الله فرحانی با بیان اینکه شعار امیرالمومنین عدالت محوری است ادامه داد:  شعار حضرت علی (ع)" العدل اوسع الاشیاء" است، عدل وسیع ترین ظرف حرکت انسان ها است، عدل باقی ترین ظرف حرکت است و ولایت همیشه و همه جا توام با عدالت و مبارزه با فساد و احقاق حقوق مردم است و این شعار فرمان مطالبه امروز رهبر معظم انقلاب و دستور اکید ایشان به قوای سه گانه است و مجلس خبرگان باید مطالبه عدالت محوری و نفی تبعیض را سرلوحه پیگیری هایش قرار دهد.

وی ضمن قدردانی از تلاش همه مدیران زحمت کش نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: افراد قلیلی که احیانا در مسیر مطالبه ولایت مدارانه و عدالت مدارانه رهبر معظم انقلاب نیستند این مسیر را دنبال کنند و در روز بزرگ عید غدیر برای گسترش عدالت با خداوند متعال عهد و پیمان ببندند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار