تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
کد خبر: ۲۰۴۵۶۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
نماینده رئیس سازمان زندان‌های کشور تاکید کرد
 نماینده رئیس سازمان زندان‌های کشور در امور گروه‌های جهادی با حضور در مجتمع اندرزگاهی نسوان سپیدار اهواز از بخش‌های مختلف این مجموعه تامینی اشتغال و تربیتی بازدید کرد.

حجت‌الاسلام محمدتقی وکیل‌پور در حاشیه این بازدید بر ضرورت غنی‌سازی اوقات فراغت زندانیان و توسعه اشتغال مولد برای زندانیان زن تاکید کرد و گفت: این موضوع موجب می‌شود فشار حبس و تبعات ناشی از آن بر زنان که نیازمند بسته‌های ویژه و متفاوت آموزشی - تربیتی و بازپروری هستند، به حداقل برسد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره‌کل زندان‌های خوزستان، وی ظرفیت گروه‌های جهادی را برای توسعه برنامه‌های بازپروری و توانمندسازی زندانیان زن و همچنین حمایت‌های اجتماعی پس از آزادی از آنان بسیار موثر توصیف کرد و افزود: لازم است با برنامه‌ریزی لازم از ظرفیت گروه‌های جهادی و تشکل‌های مردم‌نهاد مورد تایید، برای حمایت از زندانیان زن و خانواده‌های آنان به منظور تحکیم مبانی خانوادگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود.

نماینده رئیس سازمان زندان‌های کشور در بازدید خود از مجتمع اندرزگاهی نسوان سپیدار اهواز با مددجویان از نزدیک دیدار و گفتگو و روند اجرای برنامه های تربیتی، آموزشی، بازپروری و حمایتی آنان را به صورت میدانی بررسی کرد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار