تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۲۰۴۳۶۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  استاندار خوزستان گفت: اگر بعضی ناملایمات وجود نداشت، اکنون شاهد افتتاح پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان بودیم اما برخی از مسائل و ناهماهنگی‌ها باعث شد که احداث این طرح حدود یک سال به تاخیر بیافتد.

غلامرضا شریعتی امروز ( ۱۲مردادماه) در حاشیه بازدید معاون هماهنگی و پیگیری امور استان‌های دفتر رئیس جمهور از شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه روند احداث پتروشیمی مسجدسلیمان به خوبی پیش رفته است و در این زمینه از مسئولان، مدیران و کارگرانی که در اجرای آن نقش داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

 وی افزود: پروژه احداث پتروشیمی مسجدسلیمان از مهرماه سال ۹۵ آغاز شد و با سرعت بسیار خوبی پیش رفت و همه کارها بر اساس برنامه‌های زمان‌بندی اجرایی شده است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: اگر بعضی ناملایمات وجود نداشت، اکنون شاهد افتتاح پروژه پتروشیمی مسجدسلیمان بودیم اما برخی از مسائل و ناهماهنگی‌ها باعث شد که احداث این طرح حدود یک سال به تاخیر بیافتد.

شریعتی گفت: این طرح به اشتغال در منطقه، رونق تولید و همچنین خلق ثروت کمک می‌کند و زمینه‌ساز ایجاد درآمدهای ارزی برای کشور است. امیدواریم آنچه برای این منطقه در نظر گرفته شده است از جمله طرح‌های پترو پالایش و نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی، اجرایی شوند؛ این طرح‌ها موجب شکوفایی منطقه زیلایی، مسجدسلیمان، لالی و اندیکا پس از سال‌ها مشکلات می‌شوند.


مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار