تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
کد خبر: ۲۰۴۳۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  استاندار خوزستان با انتقاد از رعایت‌نشدن ضوابط مقابله با کرونا از سوی برخی ادارات گفت: دانشگاه علوم پزشکی اهواز موظف است اداراتی که ضوابط را رعایت نمی‌کنند، پلمب کند.

  غلامرضا شریعتی در حاشیه نشست مقابله با کرونا در استان خوزستان اظهار داشت: شرایط استان خوزستان به لحاظ ابتلا به کرونا همچنان روند نزولی داشته و تعداد بیماران رو به کاهش است.

وی افزود: با توجه به این شرایط می‌طلبد خود مراقبتی، رعایت ضوابط بهداشتی و همچنین استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت کرده تا این روند تداوم داشته باشد.

استاندار خوزستان بیان داشت: استان هنوز از وضعیت هشدار خارج نشده است؛ امیدواریم تا دوشنبه جاری طبق اعلام ستاد کرونا از وضعیت هشدار خارج شویم.

وی با بیان اینکه باید تلاش و همتی بیشتری برای پایداری و نیز حفظ این وضعیت داشته باشیم گفت: رفتن به وضعیت روند نزولی و سفید کار مهمی بوده اما مهم‌تر این است که این شرایط را حفظ کرده تا دوباره بیماری سیر صعودی به خود نگیرد.

شریعتی با اشاره به نحوه چگونگی برگزاری عید غدیر خم در استان گفت: طبخ غذا با رعایت ضوابط بهداشتی باید صورت گیرد اما غذای نذری نباید در همان مکان طبخ توزیع شود.

استاندار خوزستان در ادامه گفت: راهپیمایی برای شادی با توجه به وضعیت کرونا در خوزستان نداریم؛ مردم سعی کنند از تجمع و حضور در مکان‌های شلوغ خودداری کنند.

وی به برگزاری عزاداری ماه محرم اشاره کرد و گفت: بنا شده است هفته جاری سازمان تبلیغات اسلامی و دانشگاه علوم پزشکی پیشنهادات خودشان را درباره چگونگی برگزاری مراسم عزاداری ارائه دهند.

شریعتی در ادامه افزود: قرار است پیش‌بینی برای فصل پاییز و شرایط مختلف داشته باشیم که در این باره کمیته‌ای تشکیل شده تا برنامه ریزی کند و آمادگی و نیازها را از همین الان آماده کند.

استاندار خوزستان به عدم رعایت ادارات در برخی شهرهای استان خوزستان اشاره کرد و گفت: در برخی از شهرهای استان خوزستان ادارات ضوابط را رعایت نمی‌کنند از جمله ادارات در غرب اهواز که در این باره تذکر داده شده است. 

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی موظف است در صورت عدم رعایت ادارات مذکور را پلمب کند.


مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار