تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۱
کد خبر: ۲۰۴۲۱۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رییس دادگستری خوزستان:
  رئیس دادگستری خوزستان گفت: دستگاه قضایی استان با مفسدان اقتصادی و مدیران متخلف با جدیت و قاطعیت برخورد و فضا را برای آنان ناامن خواهد کرد.

 حجت الاسلام صادق مرادی روز پنجشنبه در نشست با تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خوزستان در محل دادگستری خوزستان، با تاکید بر برخورد جدی و قاطع دستگاه قضایی استان با مفسدان اقتصادی و مدیران متخلف تاکید کرد و گفت: دستگاه قضایی استان با مفسدان اقتصادی و مدیران متخلف در هر درجه که باشند چه خرد یا کلان چه داخلی و خارجی ، مبارزه قاطع و جدی خواهد داشت و هیچ مسامحه‌ای با این مفسدین نخواهد کرد.

وی یکی از دغدغه‌های مهم مقام معظم رهبری در حال حاضر را وضعیت معیشت مردم دانست و افزود: مردم این روزها در کنار امیدواری به دستگاه قضایی در برخورد با مفسدان اقتصادی در پرونده‌های تشکیل شده، یک انتظار دیگرنیز دارند و آن هم سرو سامان دادن به اوضاع اقتصادی و معیشتی و برخورد با عوامل گرانی‌های افسارگسیخته است که باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی نیازمند حمایت مجلس

مرادی رفع مشکلات و موانع تولید بنگاه‌های اقتصادی و کارخانجات خوزستان را نیازمند حمایت قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان دانست و اظهار داشت: با توجه به شرایط حساس اقتصادی کشور مشکل اساسی بنگاه‌های اقتصادی و کارخانجات استان نبود حمایت از آنها است و نمایندگان مجلس شورای اسلامی خوزستان باید با جدیت این موضوع را پیگیری و در رفع موانع تولید تلاش کنند.

نماینده عالی قوه قضائیه در خوزستان به بیانات مقام معظم رهبری درحوزه فضای مجازی اشاره کرد و گفت: رهبری در بیانات خود پیرامون فضای مجازی فرمودند" اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم" که با توجه به سخنان رهبر عزیز ، متأسفانه در دنیای امروز فضای مجازی، فضای حقیقی را مدیریت می‌کند و اصولاً قدرت این طیف از رسانه‌ها در تنویر و یا تشویش افکار عمومی اجتناب‌ناپذیر است و نمایندگان مجلس با استفاده از ظرفیت نخبگان راه‌کارهای مناسبی برای این موضوع ارائه نمایند.

وی در ادامه بر تعامل و همکاری دادگستری خوزستان پیرامون حل مشکلات و موانع استان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی خوزستان تاکید کرد و گفت: باید با همکاری و تعامل همدیگر مشکلات عدیده‌ای این استان حل و فصل شود.

در این دیدار سید کریم حسینی رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی خوزستان ضمن فعالیت‌های دستگاه قضایی استان در برخورد با مفسدان اقتصادی را قابل تقدیر عنوان کرد و بر آمادگی کامل نمایندگان استان در همکاری سازنده جهت حل معضلات استان با دستگاه قضایی خوزستان تاکید کرد.

همچنین مجتبی یوسفی نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون ، عبدالله ایزدپناه نماینده ایذه و باغملک ، حبیب آقاجری نماینده بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و علیرضا ورناصری نماینده مسجد سلیمان، اندیکا، لالی و هفتکل به ارائه نظرات ، پیشنهادات و مشکلات قضایی حوزه انتخابیه خود پرداختند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار