تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
کد خبر: ۲۰۴۱۶۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرماندار شوش اظهارات خود در برخی رسانه‌ها مبنی بر بی‌اطلاعی از وضعیت هفت تپه را رد کرد و گفت: پرداخت مطالبات کارگران هفت تپه با جدیت در حال پیگیری است.

 عدنان غزی افزود: بنده در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری دانشجو نگفتم که ۴۰ روز در قرنطینه خانگی هستم و از اعتراضات کارگران بی‌اطلاعم بلکه پس از کسب نظر پزشکان به محل کار خود بازگشتم و در چند جلسه اخیر استانی حضور داشتم.

وی ضمن قدردانی از ارتباط و همکاری کارگران گفت: کارگران و شورای کارگری با ما و دیگر اعضای شورای تامین همکاری بسیار خوبی دارند و بنده نیز در همان روزهای اول در بین کارگران حضور یافتم و از آخرین اقدامات و پیگیری‌ها که توسط اینجانب و اعضای شورای تامین شهرستان صورت گرفته به کارگران گزارش ارائه کردم.

فرماندار شوش بیان کرد: همراه با اعضای شورای تامین شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکنون چندین جلسه و دیدار با استاندار خوزستان، رئیس کل دادگستری استان خوزستان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان و همچنین وزارتخانه‌های مرتبط داشتیم و به صورت حضوری و گاه تلفنی گزارشی درباره اعتراضات صنفی کارگران ارائه دادیم.

وی افزود: چگونه ممکن است با این پیگیری‌ها و اقدامات از تجمعات صنفی کارگرانی که در فاصله کمتر از ۵۰ متر و در نزدیکی منزل بنده بر پا شده بی‌اطلاع باشم و چنین اظهاراتی را ارائه کنم.

غزی اظهارداشت: اخیرا جلسه‌ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیرامون این موضوع با حضور مسئولان مربوطه استانی و کشوری با کارفرما برگزار شده و منتظر ابلاغ مصوبات این جلسه هستیم که در آن وضعیت پرداخت معوقات کارگران تعیین تکلیف شده است.

 رئیس شورای تامین شهرستان شوش افزود: ضمن تشکر از تلاش و همکاری بی‌وقفه خبرنگاران از همه این عزیزان انتظار می‌رود نسبت به تنظیم اخبار و انتشار آن دقت بیشتری داشته باشند و با چنین اخباری احساسات کارگران و اذهان عمومی را تحریک و جریحه دار نکنند.

کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه ۴۴ روز است که نسبت به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات صنفی خود اعتراض دارند.


مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار