تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
کد خبر: ۲۰۳۳۸۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشورگفت: تجهیزات پیشرفته الکترونیکی برای تقویت امنیت مرزهای کشور و مبارزه با قاچاق و ترددهای غیرمجاز مرزی استفاده می‌شود.

 سردار سرتیپ احمدرضا گودرزی روز چهارشنبه در جریان بازدید از پاسگاه‌های مرزی غرب خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی در دشت آزادگان  افزود: بخشی ازاین تجهیزات پیشرفته شامل وسایل اپتیکی برای پایش تصویری بهتر و واقعی‌تر مرزها ، تحویل مرزبانی شده و بخشی دیگر از تجهیزات شامل ناوگان خودرویی مناسب ، سبک  و پرتحرک که متناسب با شرایط اقلیمی گرم و خشک است به زودی تحویل مرزبانی خواهد شد.
وی با بیان اینکه مرزبانی برای حفظ امنیت مرزها و به تبع آن امنیت و حریم کشور از تجهیزات و سلاح‌های پیشرفته روز بهره خواهد برد افزود: مرزبانی ازتاثیرگذارترین پایه‌های امنیت ملی کشور است از این رو حفظ امنیت مرزها همواره در اولویت نخست نیروی انتظامی بوده و هست.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور با اشاره به انگیزه بالای مرزبانان غیور کشور در حفاظت و صیانت از مرزهای آبی و خاکی کشور افزود:امروز سربازان و مرزبانان ما همچون  دوران دفاع مقدس ، با انگیزه بالا نگهبان مرزهای کشور هستند.      
سردار گودرزی با تجلیل از روحیه بالای مرزبانان کشور اظهار داشت: ما در مواجهه با چنین مرزبانان غیور و شجاعی که در سخت ترین شرایط آب و هوایی به وظایف الهی و ملی خود عمل می کنند احساس غرورمی‌کنیم.
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی کشور در بازدید از پاسگاه‌های مرزی غرب خوزستان ، امنیت مرزهای خوزستان را بسیار مطلوب توصیف کرد.

این نخستین سفر فرمانده جدید مرزبانی کشور از خوزستان است. سردار سرتیپ قاسم رضایی فرمانده پیشین مرزبانی کشور ماه گذشته به سمت جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کشور منصوب شد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار