تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
کد خبر: ۲۰۳۲۸۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سرمربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه با بیان این‌که حضور نیافتن این تیم در فصل جدید لیگ برتر کشتی فرنگی کشور قطعی است، گفت: بی‌مهری مسئولان ورزش و همچنین مشکلات مالی باعث شد که سینا صنعت ایذه باوجود شایستگی‌های فراوان در فصل جدید لیگ برتر کشتی تیم‌داری نکند.

ملک‌محمد بویری  با بیان این‌که امسال در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور شرکت نخواهیم کرد، اظهار کرد: با اعلام اسپانسر تیم، عدم حضور سینا صنعت ایذه در لیگ برتر کشور قطعی است و تنها قصد دارد در رده سنی نوجوانان در مسابقات کشوری تیم‌داری کند.

وی با بیان این‌که باشگاه سینا صنعت ایذه پنج سال در لیگ برتر کشور تیم‌داری کرده است، اما مسئولان ورزش خوزستان نسبت به این تیم کم‌لطفی داشته‌اند، گفت: بی‌مهری مسئولان ورزش و همچنین مشکلات مالی باعث شد که سینا صنعت ایذه باوجود شایستگی‌های فراوان، در فصل جدید لیگ برتر کشتی کشور تیم‌داری نکند.

سرمربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه گفت: البته در زمان مدیریت آقای کیانی‌زاده در اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان، فکر می‌کنم مبلغ ۱۰ میلیون تومان به باشگاه کمک مالی شد که این مهم در اولین سال حضور تیم در لیگ برتر اتفاق افتاد ولی پس از آن مسئولان استان خوزستان حتی یک ریال هم به ما کمکی نکردند.

وی خاطر نشان کرد: مدیرکل فعلی ورزش و جوانان خوزستان نیز حتی یک جلسه با مسئولان باشگاه برگزار نکرد و با چنین رفتارهایی واقعا بی‌انگیزه شدیم. ضمن این‌که امسال با بحث کرونا مواجه شدیم و به دلیل مشکلات مالی و چنین رفتارهایی از سوی مسئولان، اسپانسر دیگر راغب به تیم‌داری در لیگ برتر نبود.

بویری با بیان این‌که نظر اسپانسر بر عدم تیم‌داری قطعی است و حتی تلاش‌های فدراسیون نیز فایده‌ای نداشت، افزود: حضور نیافتن سینا صنعت ایذه در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور به ضرر کشتی خوزستان است. ما در پنج سال گذشته بسیار به کشتی استان خدمت کرده بودیم اما کسی این تلاش‌ها را ندید و صدای ما را هم نشنیدند.

وی گفت:‌ این همه عنوان قهرمانی برای استان خوزستان کسب کردیم اما هیچ امکاناتی در ایذه برای‌مان فراهم نکردند. اسپانسر تیم ما اگر این هزینه‌ای که خرج کشتی کرد، یک زمین برای خود خریداری می‌کرد، حالا درآمد بیشتری داشت. در نهایت نیز این کم‌لطفی‌ها و بی‌مهری‌ها اسپانسر را برای تیم‌داری دلسرد کرد.

به گزارش ایسنا، در حالی تیم کشتی سینا صنعت ایذه در فصل جدید لیگ برتر کشتی فرنگی کشور حضور پیدا نمی‌کند که چهار دوره نایب‌قهرمانی و یک عنوان سومی لیگ برتر کشور و همچنین یک قهرمانی، سه نایب‌قهرمانی و یک عنوان سومی باشگاه‌های جهان را در کارنامه دارد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار