تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
کد خبر: ۲۰۳۱۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره مثبت اعلام شدن تست کرونای ۱۶ عضو این تیم با بیان اینکه در تاریخ ششم اسفندماه اعلام کردیم که این لیگ را به دلیل شیوع کرونا تعطیل کنید، گفت: آیا باید فوتبال بازی کنیم تا یک عده بمیرند تا ببینیم چه کسی درست می‌گوید؟

سعید آذری در خصوص وضعیت فولاد پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای ۱۶ عضو این تیم، اظهار کرد: با توجه به سرعت انتشار کرونا، در تاریخ ششم اسفندماه اعلام کردیم که این لیگ را تعطیل کنید. همچنین طبق محاسباتی که در دنیا صورت گرفته بود، اکنون مجددا ایران و برخی کشورها به پیک دوم نزدیک شده‌اند و در این شرایط ما باید چکار کنیم؟ آیا باید فوتبال بازی کنیم تا یک عده بمیرند تا ببینیم چه کسی درست می‌گوید؟ آیا راستی‌آزمایی این موضوع با مرگ یک فوتبالیست اتفاق می‌افتد؟

وی افزود: وقتی فولاد بعد از بازی با ماشین‌سازی تست می‌دهد و تست کرونای شش بازیکنش مثبت می‌شود، مشخص است که در تست بعدی نیز تعداد این نفرات ۲ برابر خواهد شد و امروز نیز مشخص شد که ۱۱ بازیکن تیم به کرونا مبتلا شده‌اند. من با جان بازیکنانم بازی نمی‌کنم، چرا که جان انسان‌ها برایم مهم‌تر از فوتبال است.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: فولاد قدرت فنی‌اش را به همه اثبات کرده و فوتبالی که فولاد طی ۲ هفته گذشته به نمایش گذاشته است، نشان دهنده این است که تیم فوق‌العاده‌ای است اما این‌که ریسک کنیم و بدانیم یک نفر ناقل است و او را بازی دهیم، این انسانیت نیست و جنایت است. من آن زمان که تیمم ششم جدول بود، گفتم سلامتی بازیکنان از فوتبال مهمتر است و لیگ را تعطیل کنید، اکنون هم تیم فولاد در رده سوم است، بازهم همین را می‌گویم.

وی بیان کرد: طبق پروتکل باید این تعداد بازیکن را قرنطینه کنیم و طبق همین پروتکل باید بازی‌ تیم‌هایی که بیش از ۵ بازیکن کرونایی دارند، معوقه اعلام شود و بعد از انجام تست‌های لازم اگر این بازیکنان عاری از کرونا بودند، آن وقت سازمان لیگ، تاریخ بازی‌های معوقه این تیم‌ها را اعلام کند.

به گزارش ایسنا، با اعلام باشگاه فولاد خوزستان، در تست کرونای مجدد تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از بازی با نساجی، مشخص شد که ۱۱ بازیکن و ۵ همراه تیم فولاد، به کووید - ۱۹ مبتلا هستند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار