تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۷
کد خبر: ۲۰۲۸۱۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: مشکلات مطرح شده درخصوص باراندازهای میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز پیگیری می‌شود. 

حجت الاسلام روح الله میرزایی روز یکشنبه در دیدار با غرفه داران میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز بیان کرد: برخی مسئولان باراندازها این میدان را عامل ایجاد دلالی می دانند در حالی که این مساله در تمام میدانهای میوه و تره بار کشور صورت می گیرد.
وی افزود: اگر وجود بار اندازها در تمام میادین میوه و تره بار امری خلاف قانون است پس باید این مسئله در تمام کشور حل شود.
وی گفت: درحالی میدان اصلی شهر به شیبان منتقل می‌شود که در آن میدان نیز مکانیزمی برای جلوگیری از دلال بازی وجود ندارد.
میرزایی با اشاره به اینکه غرفه داران میدان الغدیر تصور میکنند که تخلفاتی در انتقال میدان اصلی میوه و تره بار شهر به شیبان وجود دارد یادآور شد: غرفه داران میدان میوه و تره بار الغدیر به نوعی درحال نهی از منکر هستتد.
وی بیان کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر وجود تخلف در این مساله را پیگیری می کند و در صورت اثبات تخلف از این افراد و همچنین گروه های مدنی که در این مسیر متضرر شده اند حمایت خواهد کرد.
میرزایی با اشاره به وجود برخی ابهامات جزیی در این پرونده اظهار داشت: این ابهامات باید مورد بررسی قرار گیرند و نتیجه آنها مشخص شود.
مسدود کردن ورودی غرفه های میدان الغدیر اهواز با نیوجرسی در سال گذشته با استدلال بر فعالیت گسترده دلالان در این بازار موجب بروز مناقشات بسیاری شده بود.
غرفه داران معتقد هستند دلالان نقش پررنگی در افزایش قیمت میوه دارند اما راه حل این امر تعطیلی تمام میدان نیست و باید با دلالان برخورد شود.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار