تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
کد خبر: ۲۰۲۷۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفته است در استان‌های قرمز طبق تشخیص دانشگاه‌ها، نظرات ارائه شوند و با در نظر گرفتن نظرات آن‌ها، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها در شهرهای قرمز اعمال شود؛ البته در این مورد هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است که صفر تا صد در اختیار ما باشد.

رضا نجاتی اظهار کرد: در ابتدای شیوع کرونا ویروس در خوزستان در جلسات ستاد استانی کرونا، بر اساس نظر دستگاه‌های علوم پزشکی خوزستان تصمیم‌گیری انجام و محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها ابلاغ می‌شد.

 وی افزود: ما همیشه در راستای نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی تصمیم می‌گیریم اما وضعیت تصمیم‌گیری از سوی ستاد مقابله با کرونا تغییر پیدا کرد.

نجاتی گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفته است در استان‌های قرمز طبق تشخیص دانشگاه‌ها، نظرات ارائه شوند و با در نظر گرفتن نظرات آن‌ها، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها در شهرهای قرمز اعمال شود؛ البته در این مورد هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است که صفر تا صد در اختیار ما باشد.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: در جلسه ستاد ملی این موضوع مطرح می‌شود که صفر تا صد در اختیار استان‌ها باشد یا خیر.

نجاتی بیان کرد: در صورت تفویض اختیار، به نظر کارشناسی دانشگاه‌ها احترام می‌گذاریم و تصمیم‌گیری می‌کنیم.

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار