تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
کد خبر: ۲۰۲۵۷۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 روابط‌ عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اطلاعیه‌ای در خصوص دیدار برابر تیم استقلال تهران صادر کرد.

 در این اطلاعیه آمده است:

"پس از سکوت چهارماهه، امروز در ورزشگاه شهدای فولاد سوت آغاز دوباره رقابت های لیگ‌برتر نوزدهم به صدا در خواهد آمد و ما مفتخریم که نخستین دیدار لیگ برتر را پس از شیوع ویروس کرونا و با شرایطی جدید میزبان هستیم.

تمام تلاش مجموعه فولاد خوزستان طی این مدت بر این امر معطوف بود که همراه با آماده سازی تیم، ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان را نیز جهت برگزاری این مسابقات به وسایل مربوط به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تجهیز کرده تا بهترین میزبانی را در شرایط جدید انجام دهیم و از این حیث نیز بتوانیم الگوی مناسبی برای دیگر باشگاه‌ها در میزبانی مسابقات لیگ برتر باشیم.

هرچند که در مسابقات پیش‌رو جای خالی هواداران پرشور فولاد بر روی سکوهای ورزشگاه به شدت احساس خواهد شد اما مطمئنا فولادمردان دیار کارون، شما و تشویق‌هایتان را در طول ٩٠ دقیقه تلاش‌شان به یاد خواهند آورد و حمایت‌های شما را در قلب‌شان احساس می‌کنند.

هواداران فولاد مطمئن باشند که تمام تلاش کادر فنی، بازیکنان و مجموعه مدیریتی و کادر اجرایی باشگاه فولاد خوزستان این است تا با ارائه یک بازی زیبا، خوشحالی و شادمانی را به آن‌ها و تمام مردم خوزستان هدیه دهند.

همانگونه که اطلاع دارید؛ طبق اعلام مسئولان برگزاری مسابقات دیدارهای لیگ‌برتر به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. لذا از کلیه هواداران عزیز که همیشه کمال همکاری را با باشگاه خود داشته‌اند، درخواست داریم تا تجمعی در محل ورزشگاه نداشته باشند.

به یاد داشته باشید؛ شما سرمایه اصلی باشگاه هستید و تمام هدف ما لبخند رضایتی است که با دیدن نمایش فرزندان خود خواهید زد."

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار