تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷
کد خبر: ۲۰۱۰۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایط استان تا زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر عادی خواهد شد و ما در اهواز به مصاف دیگر تیم‌ها خواهیم رفت.

ایوب والی اظهار داشت: اکنون در خانه به سر می‌برم و شرایط بسیار خوبی دارم. یک ماه و ۲۰ روز از عملم گذشته و مشغول فیزیوترابی و ورزش‌های نرم زیر نظر پزشک باشگاه هستم.

وی افزود: طی سه ماه اخیر تمام بازیکنان به دلیل شیوع بیماری کرونا در خانه به سر بردند و از شرایط مسابقات دور بودند. با توجه به اینکه فاصله زیادی بین بازی‌ها افتاده قطعا برگشت تیم‌ها به مسابقات بسیار سخت است هر چند این موضوع به نوع تمرینات انفرادی بازیکنان بستگی دارد.

بازی بدون تماشاگر جذابیتی ندارد

کاپیتان تیم فولاد خوزستان گفت: فرصت داده شده برای هماهنگی بازیکنان بسیار کم است و بی‌شک این موضوع باعث افت کیفی بازیهای لیگ می‌شود، از طرفی بازی‌ها بدون تماشاگر و با در نظر گرفتن یک سری قوانین جدید برگزار خواهد شد که جذابیت چندانی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه سلامتی مردم واجب‌تر از فوتبال و هر چیز دیگری است گفت: خیلی‌ها به واسطه این فوتبال امرار معاش می‌کنند و نان‌آور خانواده هستند لذا مسابقات لیگ باید یک روی از سر گرفته می‌شد. خوشبختانه اکنون اوضاع بهتر از قبل است و به همین دلیل اقدام به برگزاری مسابقات کردند وگرنه سلامتی مردم برای همه مهم است.

والی بیان کرد: طی یکی ۲ روزه اخیر مصاحبه‌هایی از جانب پرستاران بیمارستان‌های استان دیدم که اعلام کردند اوضاع بهتر از قبل شده است. همانطور که می‌دانید بازی‌های لیگ، یک ماه دیگر آغاز می‌شود و مطمئنا تا آن موقع شرایط خوزستان عادی می‌شود و ما در اهواز میزبان تیم‌ها خواهیم بود.

فولاد شایسته کسب جایگاه بهتری در لیگ است

وی با اشاره به اینکه فولاد می‌تواند جایگاه بهتری در لیگ کسب کند گفت: پیش از تعطیلی لیگ شرایط بسیار خوبی داشتیم و بازیکنان به لحاظ انگیزشی و اعتماد به نفس در وضعیت خوبی بودند اما به یکباره بیماری کرونا کشور را در بر گرفت و مسابقات لغو شد. با شناختی که از بازیکنان و کادر فنی دارم مطمئنم تیم فولاد محکم‌تر از قبل به مسابقات بر می‌گردد و بهترین عملکرد را خواهد داشت.

والی درباره تاثیر غیبتش بر نتیجه گیری تیم فولاد گفت: ما یک تیم کامل هستیم و من جزیی از آن تیم هستم، فولاد وابسته به یک یا ۲ نفر نیست و این موضوع یکی از مزایای تیممان است. امیدوارم بتوانیم بهترین عملکرد را داشته و دل هواداران را شاد کنیم.

کاپیتان تیم فولاد خوزستان در پایان گفت: دوران مصدومیتم پنج تا ۶ ماه است که حدود چهار ماه دیگر باید استراحت کنم.

به گزارش ایرنا دیدار عقب افتاده بین تیم‌های فولاد و استقلال روز ۲۹ خردادماه در ورزشگاه خانگی فولاد برگزار می‌شود همچنین دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ برتر از روز دوم تیرماه آغاز خواهد شد. فولادی‌ها در حال حاضر با کسب ۳۳ امتیاز در مکان ششم جدول رده‌بندی جای گرفته‌اند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار